محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت از روند اجرایی دو پروژه شهری بازدید کرد
.
محمدحسن عاقل منش صبح روز سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ماه 1400 از روند اجرای دو پروژه شهری بازدید کرد.
در جریان این بازدید که برخی از مدیران شهرداری وی را همراهی می کردند، عاقل منش از پروژه "روکش آسفالت حدفاصل بیمارستان پارس تا میدان شهید قلیپور" و "عملیات اجرایی قطعه دوم بلوار هشت دی" بازدید کرد و با اهالی و کسبه منطقه در زمینه رضایتمندی از اجرای این دو پروژه گفت و گو نمود.
گفتنی اینکه پروژه روکش آسفالت حد فاصل بیمارستان‌ پارس و میدان شهید قلیپور با نظارت شهرداری منطقه یک رشت و به وسیله شرکت مهندسی لاتوم اجرا می شود.
پروژه قطعه دوم بلوار هشت دی نیز با تاکیدات شورای پنجم با پیمانکاری شرکت آبراه ساز ابریشم و مشاوره مهندسین مشاور آرمان شهر شمال و کارفرمایی شهرداری رشت از نهم مرداد ماه 1399 در دست اجرا است و اجرای 33 متر زیرسازی، آسفالت باند رفت و برگشت، لوله گذاری، جداول دوطرف و روشنایی معابر انجام خواهد شد.
عاقل منش در جریان بازدید از این پروره با اهالی محل و کسبه منطقه به گفت وگو پرداخت و میزان رضایتمندی آنها را از اجرای پروژه جویا شد و ماحصل دریافتی خود را با مدیران شهرداری رشت در میان گذاشت تا از اجرای پروژه یاد شده به بهترین شکل ممکن برای استفاده شهروندان و توسعه شهری بهره گرفته شود.تاریخ:
1400/02/14
تعداد بازدید:
104
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal