سیدامیرحسین علوی عضو شورای شهر رشت:
انتظار مردم این شهر تحولی است که بتواند ما را از این وضعیت عبور دهد/ چگونه می‌خواهیم در 6 ماه آینده پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) را آغاز کنیم؟
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی شورا سید امیرحسین علوی عضو شورا با اشاره به اینکه برنامه‌های ارائه‌شده توسط احمدی، گفت: فعالیت‌های مجموعه شهرداری با نظر مدیران حال حاضر شهرداری و برخی مدیران پیشین جمع‌آوری شده است. از گذشته این روش مرسوم بوده است، اساس برنامه‌نویسی نیز همین موضوع بوده است، اما شرایط امروز شهرداری و بازه زمانی کوتاه باقی‌مانده از عمر شورای پنجم و انتظار مردم این شهر تحولی است که بتواند ما را از این وضعیت عبور دهد.
علوی با بیان اینکه از گذشته در شوراها رسم بر این بوده است که شهرداران بر اساس رایزنی‌های قبلی انتخاب شوند، نه بر اساس ارائه برنامه و یا یک سنجش علمی، گفت: ما برای انجام کارها نیازمند آن نیستیم که دیتاهای لایه‌های مختلف شهرداری را هر روز روی میزمان ورق بزنیم. ما اگر در داشبورد مدیریتی‌مان روند به‌صورت صحیح انجام شود این اتفاقات به‌راحتی صورت می‌پذیرد.
وی ادامه داد: انتظار داشتم آقای احمدی در بحث درآمد پایدار برای شهرداری رشت سهم قائل شود، برای مثال در حوزه پسماند نیز با توجه به هزینه‌ها، برنامه‌ریزی‌ها به‌نوعی انجام شود که شاهد کاهش هزینه‌ها باشیم. انتظار بنده بر این بود که برنامه‌ای برای تحقق بودجه تا پایان سال 99 ارائه شود.
عضو شورای شهر رشت افزود: در بحث فرهنگی و گردشگری برنامه‌های ارائه‌شده به شهر خلاق خوراک اشاره‌ای نشد. تاکنون چندین جلسه با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) برگزار شد و برآورد شهرداری رشت از دارایی‌های نقدی و غیر نقدی به‌گونه‌ای نیست که بتوانیم این پروژه‌ها را به سرانجام برسانیم. اینکه چگونه می‌خواهیم در 6 ماه آینده این پروژه‌ها را آغاز کنیم برای بنده مورد توجه است.
 
 
تاریخ:
1399/07/12
تعداد بازدید:
153
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal