سرپرست شهرداری رشت: شهرداری رشت شرایط چندان مناسبی ندارد/ یک‌میلیون نگاه به همین پارلمان شهری است/ امیدوارم شرمنده مردم عزیزمان نباشیم
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و شصتمین جلسه فوق‌العاده شورای شهر رشت، ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت اظهار داشت: بنده از انتخاب خود به‌عنوان سرپرست شهرداری غافل‌گیر شدم و انتظار این موضوع را نداشتم.
وی با قدردانی از اعضای شورا به دلیل این رأی اعتماد، اظهار داشت: دوران سرپرستی شرایط خاص خودش را داشته و شهرداری رشت شرایط چندان مناسبی ندارد و خواهش بنده بر این است که دوران سرپرستی هرچقدر می‌تواند کوتاه باشد تا شهردار آینده بیاید و کار را تحویل بگیرد.
وی افزود: این قول را به اعضای شورا و مردم می‌دهیم تا با تمام توان و استفاده از تمام ظرفیت‌ها تلاش خواهیم کرد که خلأ بی شهردار بودن احساس نشود. تلاش ما بر این خواهد بود که با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، نیروهای شهرداری و کمک‌های شورا تلاش کنیم تا مردم شهر رشت از خدمات مجموعه مدیریت شهری بهره‌مند شوند. مردم این شهر مردمی بلندنظر، ژرف‌اندیش و یک‌میلیون نگاه به همین پارلمان شهری است و امیدوارم شرمنده مردم عزیزمان نباشیم.
 
 
تاریخ:
1399/06/25
تعداد بازدید:
190
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal