جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت; " تذکر به شهردار که با سرمایه های انسانی شهرداری رفتار بهتری داشته باشد"
.
اسماعیل حاجیپور رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهر رشت در جلسه این کمیسیون با تذکر به شهردار رشت خواهان رفتار بهتر ناصر حاج محمدی با سرمایه های نیروی انسانی شهرداری رشت شد و گفت چرا حدود 19 نفر از پرسنل شهرداری بدون اینکه قانون مطابقت برای بازنشستگی شان باشد آن ها را بازنشسته کرده است این در حالی است که سه سال سنوات حقوق بازنشستگی شان به صندوق بازنشستگی پرداخت نشده است و این بازنشستگان معلوم نیست از کجا باید حقوق دریافت کنند. 
این عضو شورای شهر رشت گفت که شهردار یک شهر حکم پدر مجموعه خود را دارد و پدر حق ندارد فرزندان خود را گرسنه رها کند. این نمی شود که از یک طرف شهرداری بازنشست کند و از طرف دیگر سازمان بازنشستگی پرداخت حقوق آن ها را به عهده نمی گیرد و در اینجا صندوق بازنشستگی مقصر نیست چرا که شهرداری بدهکار صندوق بازنشستگی است. 
وی همچنین با توجه به وضعیت حاد و خطرناک کرونا در رشت از دفن فوتی های مبتلا به کرونا در قبرستان های متفرقه انتقاد کرد و اذعان داشت که این بیماران فوتی حتمن باید در باغ رضوان و با شرایط خاص دفن شوند. 
رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک رشت در بحث تراموا ضمن تشکر از کسانی که پیگیر راه اندازی تراموا در رشت هستند گفت باید کمیته فنی متشکل از مشاورین اهل فن تشکیل شود و نواقصی که اعلام شده است را بررسی و رفع کنیم . 
اسماعیل حاجیپور تاکید کرد که مصوبات کمیسیون باید پیگیری شود و هفته آینده مصوبات کمیسیون را بررسی می نماییم که تا چه حد انجام گرفته است. 
حجت جذب عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت خواهان این شد که بررسی شود و به صورت تقریبی هزینه های پس از راه اندازی تراموا اعلام شود. هزینه های پرسنل و نگهداری و ... باید محاسبه شود و به کمیسیون اعلام شود.

تاریخ:
1399/06/15
تعداد بازدید:
161
منبع:
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal