عاقل منش:
خاصیت وجودی ما چیست که نتوانسته‌ایم چند پروژه را باهم آغاز کنیم؟ / با اجرای چند پروژه مهم بتوانیم حق مردم را به‌اندازه بضاعت خودمان محقق کنیم
خاصیت وجودی ما چیست که نتوانسته‌ایم چند پروژه را باهم آغاز کنیم؟ / با اجرای چند پروژه مهم بتوانیم حق مردم را به‌اندازه بضاعت خودمان محقق کنیم
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، محمدحسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت در یکصد و نوزدهمین جلسه علنی شورا، گفت: امروز زمانی بود که برای بنده تداعی‌کننده روز معارفه دکتر حاج‌محمدی به‌عنوان شهردار رشت با حضور استاندار وقت گیلان بود. پس از پایان جلسه یک یادداشتی نوشتم که به آقای استاندار نیز گفتم شما موضوعاتی را مطرح کردید که شهردار، نماینده مجلس و... نیز همان موضوع را مطرح کردند و این یعنی همه از مشکلات شهر رشت آگاه هستند.
وی ادامه داد: این یعنی برگ برنده. نخست آنکه می‌دانیم مشکلات چیست و پس از آن می‌دانیم که برای رفع این مشکلات چه باید کرد؛ اما در ادامه مسیر آقای دکتر سالاری استاندار وقت به‌عنوان رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور منصوب شدند. ولی دکتر زارع به‌عنوان معاون ایشان به علت اشرافی که بر موضوعات داشتند پس از انتصابشان به‌عنوان استاندار توانستند موضوع را به‌خوبی دنبال کنند و امروز همان موضوعی است که بنده دیده‌ام.
عضو شورای اسلامی شهر رشت افزود: در جلساتی که با دکتر سالاری داشتیم همان زمان گفتند برنامه ویژه‌ای برای پاکسازی دو رودخانه وجود دارد و اگر نمی‌توانید کاری کنید با فازبندی پروژه همین کار را انجام دهید.
عاقل منش با بیان این پرسش که خاصیت وجودی ما چیست؟! گفت: آیا خاصیت وجودی ما این است که کنار یکدیگر بنشینیم و دعوا کنیم؟ خاصیت وجودی ما چیست که نتوانسته‌ایم چند پروژه را باهم آغاز کنیم و بگوییم که بحث خودمان را داریم. شاید اختلاف‌نظری در جایی وجود داشته باشد اما همه ما در خصوص اهدافی که مرتبط با مردم است متفق هستیم.
وی اضافه کرد: شاید بر نحوه اجرای کار اختلاف‌نظری وجود داشته باشد اما امروز بحث اتفاق‌نظر موجود است. امروز زمانی که آقای حاجی پور صحبت از رینگ دور شهر را مطرح کردند، آقای استاندار سریعاً گفتند که ما صحبت کرده‌ایم و فردا جلسه بگذارید تا انجام شود. فارغ از برخی اختلاف‌نظرهای داخلی این لذت که با اجرای چند پروژه مهم بتوانیم حق مردم را به‌اندازه بضاعت خودمان محقق کنیم و اعتماد را به مردم برگردانیم.
عاقل منش در پایان با اشاره به اینکه دو تانکر قیر برای شهر رشت بارگیری شده است، گفت: 600 تن قیر برای بافت فرسوده است که در دو مرحله تقدیم می‌شود که این موضوع توسط یکی از نمایندگان در حال پیگیری است.
 
 
تاریخ:
1398/09/21
تعداد بازدید:
157
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal