رمضانپور در جلسه مشترک کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر با مو ضوع اجرای پروژه تراموا :
لزوم توجه به مدیریت ساخت و زمان اجرای پروژه تراموا از سوی پیمانکار / توسعه حمل و نقل غیر موتوری و تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی با ورود تراموا به این چرخه
لزوم توجه به مدیریت ساخت و زمان اجرای پروژه تراموا از سوی پیمانکار / توسعه حمل و نقل غیر موتوری و تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی با ورود تراموا به این چرخه
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت،روز شنبه 4 آبان جلسه مشترک کمیسیون عمران و توسعه شهری و کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر رشت پیرامون تراموا در محل شورای  شهر رشت برگزار گردید.
 احمد رمضانپور، رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت ضمن عرض تسلیت بیست و هشتم صفر گفت؛ حضور یک شرکت تخصصی چینی در راستای راه اندازی تراموا در رشت جهت هماهنگی و ارائه طرح های خود در سراسر دنیا را جهت هم اندیشی بیشتر مطرح نمایند.
 
 
 
 احمد رمضانپور با بیان اینکه باتوجه به ایجاد موانع نظام سلطه برای نظام مالی ایران، نماینده شرکت در این زمینه باید ارایه طریق کنند.
 رمضانپور با اشاره به اینکه باتوجه به فاینانس پروژه و توجه جدی به زمان پروژه باید مورد توجه قرار گیرد.
رئیس کمیسیون عمران شورای رشت با تاکید بر اینکه به دنبال اجرای برنامه ریزی صحیح و حمل و نقل پایدار در رشت هستیم بیان کرد: این برنامه ریزی باید به ابعاد زیست محیطی، توسعه شهری و غیره توجه داشته باشد و معتقدم محیط زیست و طبیعت نباید در اجرای پروژه ها آسیب ببینند.
رمضانپور با اشاره به اینکه نقش حمل و نقل زمانی پررنگ تر می شود که در راستای رفاه عمومی باشد افزود: نقش حمل و نقل در تولید ناخالص ملی بسیار حائز اهمیت است و ما به دنبال توسعه حمل و نقل همگانی هستیم و این ها راهکارهای توسعه پایدار هستند.
 
 
 
وی بیان داشت مشارکت مردم در راستای توسعه و فرهنگ سازی این حوزه از الویت مهم بشمار می رود.
[27/ درخواست رئیس شورای اسلامی شهر رشت برای تشکیل دفتر پیگیری امورات شهری رشت در تهران/ از ظرفیت دکتر نوبخت به‌خوبی استفاده نکرده‌ایم/ هنوز خط ویژه و BRT رشت آماده نیست
 
 
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، اسماعیل حاجی پور رئیس شورای شهر رشت در جلسه مشترک کمیسیون‌های عمران و توسعه شهری و حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر رشت پیرامون بررسی تراموای رشت با حضور نماینده یک شرکت چینی برگزار شد، تأکید کرد: جلسات راه‌اندازی تراموا به دو بخش فنی و مدیریتی تبدیل شود.
حاجی پور ادامه داد: با توجه به تجربه دکتر رمضانپور در حوزه‌های مدیریتی کلان، می‌بایست از ظرفیت ایشان بیشتر بهره گرفته شود.
 
 
 
حاجی پور با بیان اینکه می‌بایست کمیته پیگیری تراموا تشکیل شود، تصریح کرد: باید پیشرفت و موانع کار به شورای شهر گزارش شود.
وی با اشاره به اینکه امروز گیلان برندی در کشور مانند دکتر نوبخت دارد که ارزش آن را نمی‌دانیم، اذعان داشت: از این ظرفیت بزرگ تاکنون به‌درستی استفاده نکرده‌ایم و در آینده قطعاً از این بی‌توجهی خود پشیمان خواهیم شد.
وی با بیان اینکه درخواست دارم تا دفتر پیگیری امورات شهر رشت در تهران تشکیل شود، تصریح کرد: گروهی می‌بایست در این دفتر مستقر شده و مطالبات شهری رشت را به‌صورت روزانه در سطح کشور پیگیری کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه هنوز خط ویژه و BRT رشت آماده نیست، تأکید کرد: انتظار می‌رود شهرداری در این زمینه پیگیری لازم را انجام دهد.
 
 
تاریخ:
1398/08/05
تعداد بازدید:
118
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal