در پی کسب عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره اسکرین پاور انگلیس؛ تجلیل رییس شورای اسلامی شهر رشت از مجید پتکی هنرمند گیلانی
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه شورا، احمد رمضانپور نرگسی ریاست شورای شهر با تقدیر از مجید پتکی بازیگر گیلانی سینما و تلویزیون که موفق به کسب جایزه جشنواره اسکرین پاور انگلیس به‌ عنوان بازیگر نقش اول مرد گردید، ابراز داشت: ایشان در رشته بازیگری جزو نوابغ و از افتخارات این حوزه در استان گیلان می باشند که همواره باعث افتخار آفرینی در این عرصه برای شهر و دیار خود می گردند.
وی با بیان اینکه به علت حضور کوتاه‌مدت آقای پتکی در رشت، نتوانستیم هماهنگی لازم با کمیسیون فرهنگی را داشته باشیم و از این رو از این بازیگر توانمند سینما، تئاتر و تلویزیون خواستیم تا با حضور در صحن علنی شورا با توجه به حضور همه اعضا و اصحاب رسانه بتوانیم از ایشان تجلیل نماییم.
در این جلسه مجید پتکی با تقدیر از اعضای شورا بابت این دعوت اظهار داشت: بنده هرچه انجام دهم ذره‌ای در برابر اساتیدی که در حوزه فرهنگ گیلان تلاش کرده‌اند نیست.
وی تأکید کرد: این جایزه چیز بزرگی نیست و فقط نشان می‌دهد در مسیری که در حال تلاش هستم، مسیری درستی است و تشویق همشهریانم برای بنده افتخار است و همواره تلاش خواهم کرد تا شخصیت هنری استان گیلان را به‌نوبه خود حفظ نمایم.
این بازیگر گیلانی با اشاره به کسب جایزه در سال 2017 از آلمان، گفت: پس از کسب این جایزه پروفسور مجید سمیعی از طریق یکی از دوستان به بنده پیامی دادند که برایم قوت قلب بود.
اسماعیل حاجی پور عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اظهار داشت: در ابتدا به خود و همشهریانم این افتخار را تبریک می‌گویم، مجید پتکی افتخارات زیادی را به دست آورده است، این هنرمند گیلانی بسیار نجیب است.
در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر رشت از این هنرمند گیلانی تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.
 
 
 
 
تاریخ:
1399/11/03
تعداد بازدید:
70
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal