بهراد ذاکری عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر ؛ بنگاه تبلیغاتی ضدانقلاب رفتار مدیران ماست نه رانندگان تاکسی/ چرا جرئت ندارند در خصوص مافیای دارو، سکه، دلار و خودرو صحبت کنند؟
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و هشتادمین جلسه شورا، بهراد ذاکری عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر با انتقاد از عملکرد فرمانداری شهرستان رشت در رد برخی از مصوبات شورای شهر، گفت: بنده در بخشی از جلسه هفته گذشته حضور نداشتم و متأسفانه موضوع اعتراض فرمانداری شهرستان در خصوص طرح موظف کردن شهرداری رشت به اطلاع‌رسانی صدور پروانه برای خانه‌های بالای 70 سال مورد موافقت اعضا قرار گرفت.
وی ادامه داد: این موضوع از نظر بنده اشتباه است و ما پیش‌ازاین در خصوص رد مصوبات شورا و یا اعتراض فرمانداری شهرستان نسبت به آن با فرماندار و استاندار صحبت کرده‌ایم. آیا اطلاع‌رسانی در مورد خانه‌های بالای 70 سال خلاف قانون است؟
عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت همچنین با عذرخواهی از رانندگان تاکسی بابت اظهارات نسنجیده یکی از نمایندگان مجلس که مدعی شده بود تاکسی‌ها تبدیل به بنگاه‌های تبلیغاتی ضدانقلاب شده‌اند، تأکید کرد: بنگاه ضدانقلاب رفتار ناشایست موجود در برخی از مدیران ماست، رفتار غلطی که هر روز شاهد آن هستیم و مردم آن را تجربه می‌کنند.
ذاکری تأکید کرد: یک راننده تاکسی که از صبح تا شب در حال تلاش برای امرارمعاش است و در ایام کرونا علیرغم عدم وجود ماسک و دستکش و الکل دست از خدمت‌رسانی به شهروندان نکشید ضدانقلاب نیست. آن‌هایی که مافیای دارو، سکه و دلار هستند بنگاه ضدانقلاب‌اند.
عضو شورای شهر رشت در پایان تصریح کرد: اگر نگران هستند چر جرئت و جسارت ورود به این مسائل را ندارند؟ امروز برای تهیه دارو باید تمام بازار سیاه را جستجو کنید تا برای یک شهروند عادی که هزینه تهیه آن دارو برایش امکان‌پذیر نیست، تهیه شود. چرا در این مورد صحبت نمی‌شود؟ آیا صحبت کردن در این مورد عوارض دارد؟ چرا در مورد مافیای خودرو صحبت نمی‌شود؟ از خودرو، فقط صحبت کردن در مورد رانندگان تاکسی که دستشان به‌جایی بند نیست را بلد هستید؟ بنده وظیفه خود می‌دانم که از رانندگان تاکسی عذرخواهی کرده و دست آنان را ببوسم.
 
 
تاریخ:
1399/11/02
تعداد بازدید:
70
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal