رئیس شورای شهر رشت: در شهرهای مجاور با رودخانه‌ها رکود اقتصادی بی‌معناست/ اقدامات شهردار رشت برای مردم محسوس است
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای شهر رشت، احمد رمضانپور ریاست شورا گفت: اقدامات شهردار رشت برای شهروندان محسوس است و امیدواریم با تملک و انجام امور مربوط به پروژه امام علی و 8دی این اعتمادسازی بین مردم و شهرداری مجدداٌ ایجاد شود.
وی ادامه داد: در بحث آب‌نمای بوستان ملت امیدواریم مشکل هرچه سریع‌تر رفع شود، مردم تشنه ایجاد چنین کارهای زیربنایی و روبنایی در شهر رشت هستند.
ریاست شورا با درخواست از شهردار رشت در خصوص ایجاد تیمی ویژه جهت پیگیری مصوبات شورای اسلامی شهر رشت، گفت: درخواست‌هایی از سوی روسای کمیسیون‌های شورا مطرح شده و می‌بایست تیمی این مسائل و امور را پیگیری نماید.
رمضانپور با اشاره به شرایط تملک و مدیریتی رودخانه‌های شهر رشت، گفت: تا پیش‌ازاین هیچ حقی برای شهرداری رشت در بحث رودخانه‌ها وجود نداشت، اما تلاش‌های زیادی صورت گرفت تا امروز تعیین سرمایه‌گذار و... با شهرداری رشت باشد. اعتقاد بنده بر این است که مدیریت واحد در این زمینه ایجاد شود تا در این زمینه بتوانیم کاری را از پیش ببریم.
رئیس شورای شهر رشت تأکید کرد: در شهرهایی که دارای رودخانه هستند مردم قدرت خرید بالایی دارند و رکود اقتصادی در آن شهرها معنایی ندارد، امیدوارم در دوره فعالیت آقای احمدی به‌عنوان شهردار رشت اتفاقاتی رخ بدهد که یک یادگاری خوب برای این شهر باقی بماند.
 
 
تاریخ:
1399/10/20
تعداد بازدید:
47
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal