ریاست شورای اسلامی شهر رشت: از فصل کاشت درختان به‌خوبی استفاده شود/ گزارش بررسی بودجه در کمیسیون‌های پنج‌گانه شورا ارائه گردد
ریاست شورای اسلامی شهر رشت: از فصل کاشت درختان به‌خوبی استفاده شود/ گزارش بررسی بودجه در کمیسیون‌های پنج‌گانه شورا ارائه گردد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای شهر، احمد رمضانپور نرگسی ریاست شورا ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله مصباح یزدی، گفت: ایشان از علما، فضلا و بزرگان کشورمان بودند که درگذشت ایشان را خدمت روحانیت معظم و خانواده ایشان و ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌نمایم.
وی همچنین با اشاره به فرارسیدن سالروز سانحه کشتی سانچی، گفت: این حادثه تراژدیک که بر اساس آن 32 نفر از خدمه کشتی به شهادت رسیدند که 9 نفر از آنان گیلانی بودند را تسلیت گفته و یادشان را گرامی می‌داریم.
رمضانپور با تأکید به شهردار رشت، اظهار داشت: ما در ایام درختکاری و فضای سبز قرار داریم و شهردار رشت تمهیدات لازم در این خصوص را می‌بایست در نظر داشته باشد و معتقدم خیابان 8دی که با پیگیری‌های همکاران شورا و شهردار محترم بازگشایی خواهد شد می‌بایست با کاشت نهال درختان جوان همراه باشد و این پروژه را در جاهای مختلف ایجاد شود. این برای شهر رشت بسیار دردناک است که سرانه فضای سبزمان علیرغم چنین شرایط آب‌وهوای خاصی از استان‌های کویری کمتر باشد.
 
 
 
ریاست شورای اسلامی شهر رشت همچنین تأکید کرد: گاهاً بنده از برخی از مسیرهای گلسار عبور می‌کنم و می‌بینم که برخی خانه‌های شیک و مدرن ساخته شده است و درخت‌های تنومندی در این منطقه قطع شده و این موضوع دردناک است و درخواست بنده این است در جاهایی که مسیر پارکینگ نیست یا پیاده‌رو نیست و فضا اجازه می‌دهد درختکاری در آن منطقه انجام شود.
وی با قدردانی از روسای کمیسیون‌های پنج‌گانه شورای شهر رشت، گفت: روسای کمیسیون‌های شورا در حال بررسی مسائل پیرامون دفترچه عوارض هستند که زیربنای بودجه ما خواهد بود. خواهش بنده از این عزیزان این است که یا به‌صورت گزارش کمیسیون‌ها و یا به‌عنوان نگاه مشترک کمیسیون‌ها این گزارش‌ها را ارائه دهند تا این موضوع هرچه سریع‌تر در یک جلسه کمیسیون تلفیق بررسی‌شده و به صحن علنی شورا ارائه شود تا پس‌ازآن به فرمانداری شهرستان رشت اعلام و ارسال گردد.
 
 
 
تاریخ:
1399/10/18
تعداد بازدید:
49
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal