رییس شورای اسلامی شهر رشت ؛
پخش بازیهای جام جهانی در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
رییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ضرورت ترویج نشاط عمومی در بین شهروندان وتنزل سطح استرس وتشنج از فعالیت های یومیه در سطح شهر، جام جهانی را فرصتی مناسب برای ایجاد طراوت و وحدت عمومی در جامعه دانست.
رییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ضرورت ترویج نشاط عمومی در بین شهروندان وتنزل سطح استرس وتشنج از فعالیت های یومیه در سطح شهر، جام جهانی را فرصتی مناسب برای ایجاد طراوت و وحدت عمومی در جامعه دانست.
سید امیر حسین علوی با ذکراین مطلب که ایجاد شادابی، نشاط و تحرک با پرداختن به ظرفیتی به نام ورزش در جامعه امری ضروری است و بر بسترسازی مناسب برای ایجاد زیر ساخن های لازم در حوزه ورزش و ایجاد تحرک در جامعه فرهنگی و جوان شهر رشت در راستای رسیدن به شهری سالم و شاداب تاکید کرد.
وی افزود سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در حوزه ورزش نیز وظایف و تکالیفی برعهده دارد که می بایست در قالب و موضوعات مختلف ورزشی بخصوص ورزش همگانی، تحرک و شادابی و نشاط را در سبد خانوار شهروندان قرار دهد. علوی ادامه داد : پیشنهادی در قالب یک نامه از سوی اینجانب به دکتر نصرتی شهردار محترم رشت ارسال گردید که در آن خواستار ایجاد اوقاتی مفرح و با طراوت برای خانواده های رشتی با ایجاد فضایی مناسب جهت تماشای مسابقات تیم ملی ایران در پیاده راه فرهنگی شده ایم تا بتوان با این اقدام فرهنگی باعث ارتقای وحدت عمومی و پویایی ملی در بین نسل جوان و خانواده های شهر رشت با توجه به ظرفیت های موجود در این فضای شهری شویم.
 
رییس شورای رشت اظهار داشت: این زمان بهترین فرصت است تا این روزهای ابتدای فصل گرم را تبدیل به پرهیجان ترین و با نشاط ترین روزهای سال کنیم. قصدمان هم استفاده از زمان مناسب پخش فوتبال تیم ملی ایران می باشد تا شهر رشت را به مکان دلپذیری برای اوقات فراغت جوانان تبدیل کنیم.
علوی در انتها با اشاره پخش بازیهای جام جهانی در پیاده راه شهرداری رشت گفت این اتفاق تجربه و لذت خوبی را برای رشتی ها به ارمغان خواهد آورد و شور و نشاط خاصی در شهر ایجاد میکند و همینطور مخاطبان بسیاری را به سمت ورزش و تحرک دعوت میکند که حضور و استقبال شهروندان عزیز به صورت خانوادگی می تواندرضایت مردم را بهمراه داشته باشد‌.
 
 
تاریخ:
1397/03/22
تعداد بازدید:
36
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal