بیانیه رئیس شورای اسلامی شهر رشت
به مناسبت گرامیداشت روز قدس
....
بسمه تعالی

در روزگاری که جهان به سوی طلوع معنویت و بیداری اسلامی پیش میرود هر لحظه به روز موعودِ آزادی حقیقی بشر و افول مستبدانی همچون رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان آن نزدیک می شویم.

مسلمانان مظلوم فلسطین به عنوان بخشی از پیکره جهان اسلام از ابتدای پیدایش این غده سرطانی همواره غرق در خون جوانان خود بوده و هرگز روی آرامش و صلح به خود ندیده است.

خمینی (ره) کبیر از سالها پیش و با اتکا به بصیرت کم نظیر خود و درک صحیح از خطر رشد این غده سرطانی با اعلام یک روز بعنوان "روز قدس" کانون مقاومت مسلمانان جهان در مقابل این جرثومه فساد را ایجاد کرد.

امروز جوانان فلسطین از نوار غزه تا کرانه باختری با فوران آتشفشان انتفاضه خود و حمایت همه آزادی خواهان جهان در روز قدس فارغ از هر رنگ و قوم و نژاد با ایستادگی در مقابل این رژیم جعلی هر روز به نابودی و فنای اسراییل منحوس نزدیکتر خواهند شد.

از آحاد شهروندان غیور و شهیدپرور شهر رشت دعوت می نمایم در تجدید پیمان با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز قدس همچون گذشته در کنار مردم خداجوی ایران اسلامی در سراسر کشور با حضور در راهپیمایی عظیم امسال لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان استکباری آن بیاندازند.

سید امیر حسین علوی 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت
 
تاریخ:
1397/03/17
تعداد بازدید:
22
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal