فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای شهر رشت:
از عملکرد شورای پنجم در برخی حوزه‌ها دفاع می‌کنیم/ در صورت انتخاب شدن از همین اتاق شورای شهر رشت به شما برای انتصاب افراد فشار وارد می‌شود
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و شصت و ششمین جلسه علنی شورا فرهام زاهد نایب‌رئیس شورا گفت: پیشاپیش به احمدی به‌واسطه انتخاب به‌عنوان شهردار رشت تبریک می‌گویم، زیرا از قبل تصمیمات گرفته‌شده است.
وی ادامه داد: به سال آخر شورا رسیدیم و از عملکرد آن در برخی حوزه‌ها دفاع می‌کنیم اما شورای پنجم تجربه بسیار تلخ و سختی بود و هرکدام از ما برای این وضعیت توجیهاتی داریم.
نایب‌رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه امیدوارم برخی رسانه‌ها واقعیت‌ها را عنوان کنند و منافع خودشان را تیتر نکنند.
زاهد با بیان اینکه باید عزل و نصب‌ها بر اساس تخصص و دانش باشد، اظهار داشت: امیدوارم در صورت انتخاب کرامت انسانی پرسنل شهرداری حفظ شود و افرادی که واقعاً شایسته هستند انتخاب شوند. بدانید در صورت انتخاب شدن از همین اتاق شورای شهر رشت به شما برای انتصاب افراد فشار وارد می‌شود گفت: نصرتی شهردار اسبق به دلیل فشارهای بیرونی و درونی رفت و نفرین او نیز گریبان گیر ما شد
وی با تأکید بر ضرورت برخورد با فساد در شهرداری، افزود: اگر می‌خواهید عادتی را از بین ببرید در برابر شما مقاومت می‌شود اما اگر بخواهید فسادی را از بین ببرید، مبارزه منفی علیه شما شکل می‌گیرد.
عضو شورای شهر رشت ادامه داد: این شهر برای کار کردن بسیار بکر است و در مدت کوتاهی می‌توانید عملیاتی‌ترین شهردار شوید و همان‌طور آن‌قدر حاشیه دارد که می‌تواند شما را به کم‌کارترین شهردار حتی از حاج محمدی تبدیل کند.
 
 
تاریخ:
1399/07/12
تعداد بازدید:
65
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal