گزارش خبری جلسه کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت
.
 
در این جلسه که بررسی لایحه های ارسالی از سوی شهرداری پرداخته شد امیر حسین علوی رییس کمیسیون با تبریک روز آتش نشان و لزوم حمایت بیشتر از قشر آتش نشان و ارج نهادن به زحمات آن ها و در خواست از مدیران شهرداری برای هرچه زودتر به ثمر رساندن و اجرای مصوبات کمیسیون چهار لایحه از پنج لایحه ارسالی را به ترتیب در دستور کار قرار داد.
این عضو شورای اسلامی شهر رشت لایحه تمدید فعالیت های سازمان های وابسته به شهرداری را منوط به بررسی بیشتر در کمیسیون و مصاحبه جداگانه با رووسای هر سازمان دانست تا نسبت به عملکرد گذشته ، صورت حساب های مالی و برنامه های آینده سازمان رسیدگی بیشتر شود.
وی در خصوص کوچه متصرفی بیمارستان قائم نیز این تصرف را غیر قانونی دانست و گفت که باید از حقوق شهرداری که حقوق مردم است صیانت شود و بخش حقوقی در صورت نیاز واگذاری جهت تجمیع پلاک های مجاور بیمارستان قائم داشته باشد.
حجت جذب عضو دیگر کمیسیون عمران و توسعه شهری نیز با تبریک روز آتش نشان و حفظ یاد شهدای آتش نشان در مورد عملکرد سازمان ها در ارائه گزارش برای بررسی تمدید دوره سازمان ها گله نمود و گفت که بسیاری از سازمان ها از ارائه کامل صورت وضعیت تلفیق و ارائه گزارش عملکرد شان ناقص عمل نموده اند و هرچه سریعتر باید این مساله رفع شود و هرکدام ازسازمان ها باید جداگانه در مورد عملکرد شان مصاحبه شوند.
وی بررسی ایجاد دوباره سازمان نقلیه موتوری را مهم دانست که باید بیشتر بررسی کارشناسی شود.
 
 
تاریخ:
1399/07/08
تعداد بازدید:
59
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal