فرهام زاهد: مسیری را طی کرده‌ایم که مورد نقد همشهریان خود واقع‌شده‌ایم/ علوی: ادعای شهردار رشت کذب محض است
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت، فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت در خصوص مباحث مطرح‌شده میان حامد عبدالهی و حجت جذب دو عضو شورای شهر رشت، اظهار داشت: ما مسیری را طی کرده‌ایم که مورد نقد همشهریان خود واقع‌شده‌ایم، شاید اگر زمان به عقب برگردد این انتخاب‌ها انجام نمی‌شد. بارها بنده عذرخواهی کرده‌ام و بازهم بابت آن مسائلی که امروز نتیجه‌اش دیده می‌شود، عذرخواهی می‌کنم.

وی تأکید کرد: خواهش بنده به‌عنوان دوست هر دو عضو شورا این است که فاکتور این همایش صادر شود؛ زیرا همان‌طور که شما پای یک انتخاب ماندید، از همه بیشتر آقای جذب پای یک انتخاب ماند و شاید ماندن ایشان پای همان انتخاب بود که موجب ایجاد فرآیند انتخاب شهردار شد. ما نباید این مسائل را فراموش کنیم.

امیرحسین علوی نیز با تذکر به شیوه اداره جلسه عنوان داشت: موضوعاتی که در جلسه مطرح می‌شود خارج از دستور جلسه است.

وی افزود: شهادت می‌دهم تنها کسی که مانع از انجام طرح سؤال از شهردار شد شخص رئیس شورای شهر بود؛ اما نکته‌ای که توسط شهردار رشت مطرح شد تشویش اذهان است. ما در پایان سال 98 نه‌تنها حقوق و دستمزد پرسنل را پرداخت نمودیم، بلکه پرداختی تشویقی‌ها و سایر موارد پرسنل نیز انجام شد و ادعای آقای شهردار کذب محض است.

تاریخ:
1399/06/15
تعداد بازدید:
131
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal