رییس شورای شهر رشت: لزوم اتحاد در بین ادارات استان جهت توسعه شهر رشت
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت رییس شورای شهر رشت در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان رشت به لزوم اتحاد بین ارگان های مختلف استان در جهت توسعه شهر تاکید نمود.
رییس شورای اسلامی شهر رشت با تبریک به علی فتح الهی فرماندار جدید شهرستان رشت بیان نمود: این مسند ها اعتباری است مقام هایی است که ماندگار نیست خوشا به سعادت کسانی که پشت میز نشستند و به آن میز اعتبار دادند و به مقام و رتبه آن جایگاه افزودند. این ها افرادی هستند که پس از دوران مدیریت نیز مردم آن ها را دوست خواهند داشت و بد به حال افرادی که میز و مقام به آنها اعتبار می دهد. این اعتبار و جایگاه ماندگار نخواهد بود. 
اسماعیل حاجی پور با تاکید بر نقش همدلی و اتحاد در توسعه یک شهر افزود: متاسفانه در ادارات دور اندیشی وجود ندارد و ارگان های مختلفت فقط به مسایل درون سازمانی می نگرند. در حالی که وقتی پروژه ای قرار است در شهر انجام شود همه ارگان ها باید تسهیل در کار را سرلوحه خود قرار دهند. کار شهرداری فقط آسفالت و ایجاد پارک نیست بلکه وقتی شرکت گاز و یا برق و یا ... خدمتی را در شهر می خواهد به شهروندان ارایه دهد شهرداری باید در کنار دیگر ارگان ها به آنها کمک نماید. 
وی احترام را یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز هر مدیر برای مواجهه با مردم دانست و تصریح نمود: گیلان قطعه ای از بهشت است. مردم گیلان انسان های مهربانی هستند و در بین مردم عشق وجود دارد. مصداق این حرف مدیرانی هستند که بعد از تجربه مدیریتی در گیلان ، تصمیم به ادامه زندگی در گیلان می گیرند. باید با همدلی و اتحاد با تمام قوا برای خدمت رسانی به این مردم تلاش نمود.

 
 
تاریخ:
1399/04/02
تعداد بازدید:
140
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal