احمد رمضانپور: در شورای چهارم طی یک سال 4 هزار ابلاغ زده می شد/ در همین شورای پنجم و با همین شهردار کاری بنا شد تا دیگر در آینده زباله وارد سراوان نشود
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، احمد رمضانپور عضو شورای شهر رشت در یکصد و چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر، با بیان اینکه با این جلسات بیگانه نیست، گفت: دو موضوع را میخواستم مطرح کنم، آقای حاجی پور تلاش کردند شرایط نظم جلسه را حفظ نمایند. اما این روش، روش صحیحی نبود. اگر قرار بود اعضای شورا صحبت کنند می بایست در ابتدا صحبت خود را ارائه می کردند، سپس آقای جذب یک به یک سوالات خود را مطرح می کرد و آقای شهردار پاسخ می داد و پس از خروج ایشان رای گیری انجام میشد.

وی ادامه داد: با سوالاتی که پرسیده شد، پاسخ هایی که داده شد و حرف های متفرقه ای که ما زدیم همه چیز عوض شد و این عدالت نیست. موضوع دوم اینکه بنده از رایی که داده ام پشیمان نیستم. شورای پنجم در چه شرایطی شهرداری را تحویل گرفت؟ مقایسه کنیم که شرایط نیروی انسانی به چه صورت بود؟ ظرف یک سال 4 هزار ابلاغ زده شد، شما عضو شورا شورای چهارم بودید و باید این موضوع را در نظر بگیرید.

عضو شورای شهر رشت ادامه داد: بنده بارها سوال پرسیده ام و موارد را مطرح کرده ام، در شهرداری رشت هر سال شورا بودجه ای را تصویب کرده که نسبت به سال گذشته درصد کمتری تحقق یافته است. ما در چه شرایطی ما در شرایطی آقای حاج محمدی را انتخاب کردیم که آقای نصرتی رفته بودند و 3 شهردار منتخب عدم احراز صلاحیت شده بودند و نامه انحلال شورا به دست ما رسیده بود و اکنون نباید بگوییم که پشیمان هستیم.

وی افزود: آقای حاج محمدی به خوبی عمل نکرد، ایشان تحت فشار بودند و گروه های مختلف از هر طرف فشارهایی را ایجاد می کردند. بنده به ایشان گفته بودم که نه می خواهم کاندیدای مجلس شوم و نه کاندیدای شورا. از روز اول گفتم که می خواهم تجربیات خود را در اختیار شهردار بگذارم. اشکال کار این است که شهردار تصمیم نهایی را خودش نمی گیرد و شرح وظایفش را از دیگران می پرسد.

وی ادامه داد: ما در شهر رشت کارهای زیربنایی بسیار زیادی انجام دادیم. 40 سال است که روزانه هزار تن زباله به سراوان ریخته می شود، چه کسی این کار را ساماندهی کرد؟ مگر شورای پنجم این کار پیگیری نشد؟ در همین شورای پنجم و با همین شهردار کاری بنا شد تا دیگر زباله در آینده وارد سراوان نشود. قرار نیست که اگر مناقصه ای دارای ایراداتی بود یک کار بزرگ ملی بخوابد.

تاریخ:
1399/03/01
تعداد بازدید:
71
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
بهادر سبحانی پور
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal