نایب رئیس شورای شهر رشت: در موضع ضعف نبودم/ راهم را جدا کردم/ بابت رای دادن به شهردار رشت از مردم عذرخواهی میکنم
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، فرهام زاهد نایب رئیس شورای شهر رشت در یکصد و چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر، با تبریک ایام گذشته و آتی، گفت: زمانی که عذر بنده از منطقه آزاد خواندند، از سویی به دریافت حقوق کارمندی عادت کرده بودم و از سوی دیگر می بایست نزد سرپرست خود در اداره می رفتم تا با گردن کج کردن و گریه رحمی به بنده بکند! 

وی ادامه داد: با خودم کلنجار رفتم و این کار را نکردم. به آن دوستمان گفتم تویی که 50 سال داری و منی که 30 سال دارم چیزی وجود داشت که به این سن برسیم. پس نه تویی وجود داشتی که من به سی سالگی برسم و نه من تو را به 50 سالگی رسانده ام. از آنجا بیرون رفتم و ایشان لطف کردند کاری نکردند و خواست خدا بر این بود که بنده در بخش خصوصی فعال شوم.

وی ادامه داد: بنده به عنوان یک اصلاح طلب که به انتخاب رئیس جمهور کمک کردم از مردم عذرخواهی کردم، بنده هم اکنون عضو شورای شهر و نایب رئیس شورا هستم و با همه عزیزان ارتباطات خود را داشتم، بنده در موضع ضعف نبودم که نظر خودم را بگویم. منافع بنده سر جای خودش بود و در همین زمان حرف خودم را زدم و مسیرم را جدا کردم و با احترام به همه عزیزان می گویم که قانع نشدم و از مردم بخاطر انتخاب شهردار عذرخواهی می‌کنم.

عضو شورای شهر رشت، تاکید کرد: پیمان پارسا برداشته شد، به سایر عزیزان هم میگویم که ممکن است آنها نیز برداشته شوند. یک سال باقی مانده است. اگر فرصت بود و توانستیم دوباره خدمت کنیم حداقل در پایان دوره به مردم بگوییم که در بخشی از دوره با آنها صادق بوده ایم.


تاریخ:
1399/03/01
تعداد بازدید:
56
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
بهادر سبحانی پور
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal