اسماعیل حاجی پور رئیس شورای اسلامی شهر رشت با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی قدس و حمایت از آرمان های امام راحل(ره) حمایت خود و اعضاء شورای اسلامی شهر رشت را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام داشت.
.
 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت، متن پیام  حاجی پور  به شرح ذیل است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز اسلام است
امام خمینی (ره)                                                                                                                                                                                          

مردم بزرگوار و فهیم شهر رشت 
روز قدس، یادآور تکلیفی شرعی و انسانی برای ملل مسلمان نسبت به فلسطین عزیز است. قدس در حقیقت نماد اسلامیت و مظهر مظلومیت سرزمینی است که در طول تاریخ همواره مورد طمع و آزار استعمار بوده است. دخالت رژیم صهیونیستی در فرآیند ناامنی منطقه و حمایت از تروریست های تکفیری و مسخرشدن رژیم های عربی از سوی آنها تاکیدی بر حقانیت نگاه حضرت امام خمینی(ره) به اسرائیل به عنوان یک غده سرطانی است که باید از بین برود، با توجه به اینکه این غده درحال سرایت در کشورهای منطقه است، اراده امت اسلام در تقابل با این رژیم توطئه گر باید انسجام بیشتری پیدا کند. امروز پس از گذشت بیش از 40 سال از اقدام هوشمندانه حضرت امام (ره) در تعیین روز قدس، دیگر بر هیچ آزاده ای، ظلم‌ها و جنایت‌های این غده سرطانی علیه مردم مظلوم فلسطین و حمایت از تروریسم بین المللی پوشیده نیست و حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین» به یک خواست جهانی تبدیل شده است.
اینجانب در کنار دیگر منتخبین شما مردم شریف شهر رشت در شورای اسلامی شهر و نیز کارکنان همیشه در صحنه این نهاد مردمی، همسو با اقشار گوناگون ملت شریف ایران و گیلان ضمن تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و در راستای فرامین مقام معظم رهبری در دفاع از قدس شریف و  با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و محدودیتهای فیزیکی بوجود آمده با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما و با تاثیر حداکثری حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام میداریم.

اسماعیل حاجی پور                              
رییس شورای اسلامی شهررشت

تاریخ:
1399/03/01
تعداد بازدید:
47
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal