حامد عبدالهی: به منافع شهرم بیشتر از مسائل شخصی فکر می کنم/ 475 میلیون تومانی که آقای شهردار بابت خانه پرداخت کرده اند را بنده به ایشان قرض الحسنه داده ام
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، حامد عبدالهی عضو شورای شهر رشت در یکصد و چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر، با بیان اینکه یا باید سکوت کرد یا باید حقیقت را گفت، اظهار داشت: امروز صد و چهلمین جلسه شورا و صد و چهل و دومین بار است که وصیت نامه شهدا را قرائت می کنیم. ببینیم که ما چقدر با مطرح کردن برخی مسائل دنبال آن هستیم که رسانه و مردم از حرف هایمان خوششان بیاید و خودمان را از موضوعاتی که خودمان واسطه آن و یا بانی آن بوده ایم مبرا کنیم.

وی افزود: گله بنده از شهردار رشت این است که خیلی از مباحث و موضوعات را شفاف تر مطرح کنند. پاسخ ها بسیار مراعات شده و... است. بنده از همکاران، پرسنل و... عذرخواهی کنم. بنده نتوانستم به دلیل خودخواهی خود به برخی از عزیزان که توانایی داشتند اما بنا به فشار برخی افراد از افرادی دیگر استفاده شد.

عبدالهی ادامه داد: امروز ما جایی نشسته ایم که برخی از افراد بزرگ مانند آقایان پورعلی، الطافی، دکتر زاهد و... حضور داشتند. این حق مسلم اعضای شوراست که سوال خود را مطرح کند. اما سوال بنده این است که چرا برای هر شهردار تاریخ مصرف حدوداً 10 ماهه گذاشته می شود؟ امروز منافع برخی افراد در شهرداری رشت تامین نمی شود.

وی تصریح کرد: ما اگر بگوییم اکنون روز است می گویند شب است. 14 سوال چیست؟ ما می توانیم هم اکنون 140 سوال مطرح کنیم. وقتی می‌خواستند دکتر نصرتی را از رشت فراری دهند همین سوالات بود، وقتی می خواستند آقای ثابت قدم را با آبرویش بازی کنند همین سوالات بود، قبل از آن می خواستند آقای خلیلی را عزل کنند بازهم همین سوالات بود. زمانی که برخی از افراد قرار بود به شهرداری ورود کنند شما خواستید جلوی آنها گرفته شود، چه اتفاقاتی رخ داد؟ چه کسانی به شما لیست دادند؟ شما یک روز به بنده گفتید آقای آرستن و امیرلو را که به من پیشنهاد داده اید را نمی توانم با آنها کار کنم، بنده به آقای حاجی پور گفتم که بنده به همان قسمی که برخی از آقایان اکنون بر آن تاکید می کنند اعتقاد دارم، شاید نماز خواندن بنده و فرهام زاهد را برخی ندیده اند، اما نماز خواندن برخی افراد را هنگام اذان دیده ایم.

عبدالهی ادامه داد: بنده به همان سوگندی که خورده ام اعتقاد داشتم و در مورد کنار گذاشتن آقای آرستن و امیرلو برخی سایت ها نوشته اند که چرا عبدالهی سکوت کرده است. بنده به منافع شهرم بیشتر از مسائل شخصی فکر می کنم.

وی گفت: ما 25 روحانی در شهرداری رشت داریم. ما فارغ از اینها با 17 روحانی برای اقامه نماز جماعت قرارداد بسته ایم. در حالی که در آن زمان تاکید داشتم که از ظرفیت موجود شهرداری استفاده شود و هزینه اضافه تحمیل نگردد.

عضو شورای شهر رشت در پاسخ به حجت جذب، گفت: 475 میلیون تومانی که آقای شهردار بابت خانه پرداخت کرده اند را بنده به ایشان قرض الحسنه داده ام و از ایشان رسید نیز دارم. شما آدم با وجدانی هستید آقای جذب، در هیئت رئیسه آقای شهردار آمدند و موضوعات را در صحن هیئت رئیسه مطرح کردند. آیا شما از این موضوع بی خبر بودید؟

تاریخ:
1399/03/01
تعداد بازدید:
46
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
بهادر سبحانی پور
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal