رئیس شورای شهر رشت:
روزانه 1000 ماسک توسط شهرداری تولید و در سطح شهر توزیع خواهد شد/ با همکاری اعضای شورا به دست‌فروشان و کارگران روزمزد و نیازمند هدیه‌ای از مایحتاج ضروری داده شود
روزانه 1000 ماسک توسط شهرداری تولید و در سطح شهر توزیع خواهد شد/ با همکاری اعضای شورا به دست‌فروشان و کارگران روزمزد و نیازمند هدیه‌ای از مایحتاج ضروری داده شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر رشت، اسماعیل حاجی پور رئیس شورا با تقدیر از همکاران شورا و شهرداری در پاکسازی و ضدعفونی سطح شهر رشت، گفت: از عزیزان سازمان آتش‌نشانی، پسماند، سیما و منظر، فرهنگی و بخصوص سازمان آرامستان که در این روزها بسیار درگیر هستند تشکر ویژه دارم که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده‌اند.
وی همچنین با قدردانی از مردم فهیم شهر رشت اظهار داشت: از شهروندان بابت همکاری در زمان ضدعفونی کردن شهر تشکر می‌کنم اما نیاز به همکاری بیشتری در این خصوص داریم. در خصوص واگذاری ضدعفونی و پاکسازی این کار به مناطق سپرده‌شده است تا کوچه‌ها و خیابان‌ها نیز پاکسازی شوند. ما نیز در ستاد مرکزی واقع در ساختمان ساعت شهرداری مستقر هستیم تا در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهیم.
رئیس شورای شهر رشت با قدردانی از نیروی انتظامی و یگان ویژه اظهار داشت: این عزیزان در جهت پاکسازی و ضدعفونی شهر خودروهای خود را نیز در اختیار ما قرار دادند. همچنین جا دارد به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین منعم پدر شهید منعم را نیز تسلیت عرض نمایم.
 
 
 
حاجی پور همچنین با بیان اینکه اکنون کمبود ماسک در شهر رشت مشکل اساسی ماست، گفت: با کمک شهردار محترم و شرکت کودآلی در حال تولید ماسک هستیم تا آن را به‌صورت رایگان در اختیار قرار دهیم. امروز چهارشنبه 1000 ماسک به‌صورت رایگان در اختیار پاکبان ها، فردا نیز به رانندگان تحویل داده خواهد شد. همچنین تعدادی دیگر نیز به مراکز بهداشت سطح شهر در انتهای معلم، معلولین، پاره بیجار و... قرار خواهیم داد تا بین مردم توزیع شود. در همین‌جا باید از جوانان رضوی تشکر نمایم که این کار به کمک آن‌ها در حال انجام شدن است. همچنین ضدعفونی خودروها آغازشده است و به کمک سازمان بسیج و شهرداری منطقه دو 5 هزار لیتر مواد ضدعفونی در اختیار قرار گرفته است تا اقدامات لازم جهت پاکسازی و گندزدایی انجام شود.
 
 
 
وی با قدردانی از زحمات کادر درمانی، ستاد مبارزه با کرونا و دکتر شادنوش نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان، تأکید کرد: مدیران ما می‌بایست از خود مراقبت کنند زیرا با بیمار شدن هر یک از آن‌ها جایشان خالی خواهد شد و صلاح بر این است که مراقبت حداکثری صورت گیرد. از دوستانی که از طریق فضای مجازی نظارت خود را اعلام می‌کنند نیز تشکر می‌کنیم. همچنین از آقای فیکوهی که 10 دستگاه پمپ گندزدا به آتش‌نشانی شهرداری رشت و 10 دستگاه به مرکز بهداشت هدیه کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم همه عزیزان دست در دست یکدیگر داده تا با همت و کمک یکدیگر بتوانیم این ویروس خطرناک را از بین ببریم. ضمناً فرارسیدن روز پدر را به همه عزیزان تبریک عرض نموده و آرزوی سلامت برای تمامی پدران را دارم.
رئیس شورای شهر رشت با تبریک روز درختکاری، اظهار داشت: پرسنل شهرداری رشت با تمام وجود در حال انجام خدمت به شهروندان هستند و به آن‌ها می‌گویم که نگران پرداخت حقوق نباشند زیرا تک‌تک اعضای شورا به دنبال انجام شدن این مهم بوده و تا قبل از شب عید پرداختی انجام خواهد شد.
حاجی پور همچنین خطاب به اعضای شورای شهر اظهار داشت: بسیاری از افراد با دست‌فروشی و کارگری روزمزد زندگی خود را می‌گذراندند اما متأسفانه اکنون شرایط مالی خوبی ندارند و در تهیه مایحتاج خود نیز مانده‌اند. پیشنهاد بنده این است که مبلغی تهیه شود تا پک‌هایی جهت کمک به این عزیزان جمع‌آوری‌شده و به‌صورت ناشناس و با حفظ آبرو به آنان تقدیم گردد.
 
 
 
تاریخ:
1398/12/15
تعداد بازدید:
128
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal