علیپور عضو شورای شهر رشت:
شهرداری با مشکلات فراوانی مواجه است/ از عملکرد کارگران شهرداری رضایت کامل دارم
شهرداری با مشکلات فراوانی مواجه است/ از عملکرد کارگران شهرداری رضایت کامل دارم
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، محمد حسن علیپور عضو شورای شهر رشت در یکصد و بیست و هشتمین جلسه علنی شورا با تقدیر از حضور باشکوه مردم ولایتمدار گیلان و شهر رشت در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، گفت: این حضور پرشور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

وی با بیان اینکه باید به نیروهای شهرداری با توجه به فشاری که وجود داشت حق داد، گفت: مردم گلایه داشتند اما ما نیز زمان خواستیم تا همکارانمان در شهرداری بتوانند به همه شهروندان خدمت‌رسانی کنند.

عضو شورای شهر رشت افزود: بنده نمی خواهم از شهردار تعریف کنم، اما زمانی که شهردار نداشتیم یکسری مشکلات بود و حالا که شهردار داریم یکسری مسائل به وجود آمده است. شهرداری رشت با مشکل مالی مواجه است اما تلاش نیروهای شهرداری رشت برای انجام هرچه بهتر امورات و رفع مشکل شهروندان بود.

علیپور با تشکر از ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت، تصریح کرد: با فشار و پیگیری ریاست سازمان پیمانکاران حقوق کارگران را پرداخت کردند تا در این شرایط بحرانی این دلخوشی به وجود بیاید. همچنین باید از زحمات تمامی کارگران شهرداری رشت تشکر کرد که با تمام توان تلاش خود را انجام دادند و ما نیز از آن‌ها ممنون هستیم و رضایت کامل از عملکرد آنان داریم.
تاریخ:
1398/11/24
تعداد بازدید:
72
منبع:
نویسنده:
شعال سال 98؛ رونق تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal