فاطمه شیرزاد:
بابت همه کوتاهی و کمبودها در مدیریت بحران بارش برف از مردم عذرخواهی می کنم
بابت همه کوتاهی و کمبودها در مدیریت بحران بارش برف از مردم عذرخواهی می کنم
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی رشت، فاطمه شیرزاد عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در گفت و گویی اظهار کرد: علی رغم اعلام هواشناسی از هفته گذشته مبنی بر اعلام بارش برف و برگزاری جلسات متعدد در استان و مدیریت شهری،مدیران عملکرد قابل قبولی نداشتند.
وی با اشاره به اینکه مسئولان از کنترل بحران بارش برف ناتوان بودند افزود: عدم مدیریت بحران باعت گله مندی مردم شد و کمبود تجهیزات و ماشین آلات زمستانی و سو مدیریت مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت با بیان اینکه مردم گیلان و رشت در راهپیمایی 22 بهمن،چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقتدار و افتخار دیگری را در نظام اسلامی رقم زدند گفت: متاسفانه سو مدیریت شهری و استان باعث گلایه مندی مردم در امر خدمت رسانی شد.
شیرزاد به قطعی پی درپی برق و آب در سطح محلات 55 گانه رشت و دیگر شهرستان های گیلان اشاره کرد و افزود: نارضایتی مردم از قطعی پی در پی برق،آب و اختلال تلفن همراه از دیگر مشکلاتی بود که در پی بارش برف برای مردم ایجاد شد.
وی عنوان داشت: بابت همه کوتاهی ها و کمبودها در مدیریت بحران از مردم عذرخواهی می کنم و شهردار رشت به عنوان مدیر ارشد شهری باید پاسخگوی عملکرد ناموفق در راستای خدمت رسانی به مردم باشد و این موضوع با تعمق و تامل بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
فاطمه شیرزاد عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در پایان خاطرنشان کرد: علی رغم اطلاعیه هواشناسی مبنی بر بارش برف از هفته گذشته مدیران استانی نیز عملکرد قابل قبولی نداشته و شرمنده مردم شدند.
 
 
تاریخ:
1398/11/23
تعداد بازدید:
80
منبع:
نویسنده:
شعال سال 98؛ رونق تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal