رئیس شورای اسلامی شهر رشت:
اگر سرمایه‌گذاری در رشت انجام نشود نمی‌توانیم کاری کنیم/ در تفکیک زباله از مبدأ نباید انحصاری اقدام کنیم
اگر سرمایه‌گذاری در رشت انجام نشود نمی‌توانیم کاری کنیم/ در تفکیک زباله از مبدأ نباید انحصاری اقدام کنیم
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، اسماعیل حاجی پور رئیس شورای اسلامی شهر رشت در هجدهمین جلسه کمیسیون تلفیق، گفت: بررسی لایحه بودجه پیشنهادی سال 1399 شهرداری رشت در بخش درآمدی موضوع این جلسه است.
وی ادامه داد: با توجه به افزایشی که در بودجه ایجاد شده است قطعاً با مشکل روبرو خواهیم شد. بخصوص آنکه افزایش عوارض نیز با مخالفت دولت همراه بوده و اخیراً نیز فرمانداری چند مصوبه شورای شهر را رد کرده است.
حاجی پور با اشاره به اینکه برخی از همکاران شورایی از فراخوان‌های برگزار شده در سازمان سرمایه‌گذاری بی‌اطلاع هستند، تأکید کرد: این حق اعضای شوراست که از اتفاقات درون مجموعه شهرداری اطلاع داشته باشند. ما از این بی‌اطلاعی نگران هستیم. بنده بارها تأکید کرده‌ام که اگر سرمایه‌گذاری در رشت انجام نشود ما نمی‌توانیم کاری کنیم.
رئیس شورای شهر رشت افزود: در بحث تفکیک زباله از مبدأ نباید انحصاری اقدام کنیم و پیشنهاد بنده بر این است که از 5 شرکت مختلف برای جمع‌آوری زباله از مبدأ استفاده شود.
وی تأکید کرد: تاکنون نیز این قرارداد توسط شهردار امضا نشده است و احتمالاً نظر ایشان نیز چنین است که از شرکت‌های مختلف جهت ایجاد رقابت و افزایش کیفیت برای جمع‌آوری زباله از مبدأ مورد استفاده قرار گیرد.
 
 
تاریخ:
1398/11/20
تعداد بازدید:
108
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 98؛ رونق تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal