رئیس شورای شهر رشت خبر داد:
قرارداد سه پروژه روگذر میدان نیروی دریایی، روگذر میدان امام علی (ع) و زیرگذر شهرداری رشت منعقد شد
قرارداد سه پروژه روگذر میدان نیروی دریایی، روگذر میدان امام علی (ع) و زیرگذر شهرداری رشت منعقد شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، یکصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای شهر رشت به دلیل عدم حضور تعدادی از اعضای شورا در صحن علنی به حدنصاب نرسید.
اسماعیل حاجی پور رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تسلیت وفات حضرت ام‌البنین، روز نیروی هوایی و ایام‌الله دهه فجر را گرامی داشت.
وی با بیان اینکه به دلیل عدم به حدنصاب رسیدن جلسه شورا ختم جلسه را رسماً اعلام می‌شود، اظهار داشت: پروژه‌های خوبی در دهه مبارک فجر آغاز شد که امیدواریم با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها در آینده شیرینی آن به کام مردم باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: مدتی بود که متأسفانه در شهر رشت شاهد کلنگ زنی پروژه یا افتتاح آن نبودیم اما اکنون شرایط بهتر شده و حضور شهردار نیز مؤثر است و در همین راستا برخی پروژه‌ها آغاز شده و قراردادی نیز فی‌مابین شهرداری رشت و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) امضا شده است.
وی با اشاره به پروژه‌هایی چون پروژه‌های روگذر میدان نیروی دریایی، روگذر میدان امام علی (ع) و همچنین زیرگذر شهرداری رشت که سبب از بن‌بست درآمدن شهر خواهد شد، اذعان داشت: قرارداد این سه پروژه مهم با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) آینده روگذر نیروی دریایی تجهیز کارگاه خواهد شد.
حاجی پور با تشکر از همراهی و کمک اعضای شورای شهر رشت، تصریح کرد: از همکاران شهرداری و شهردار رشت نیز به دلیل پیگیری‌های صورت گرفته تشکر می‌کنم و این نوید را به مردم می‌دهیم که تا سال آینده این پروژه‌های مهم در شهر رشت افتتاح شوند.
گفتنی است در این جلسه اسماعیل حاجی پور، فرهام زاهد، محمدحسن علیپور، فاطمه شیرزاد، حجت جذب و محمدحسن عاقل منش در صحن علنی شورا حضور یافتند.
 
 
تاریخ:
1398/11/17
تعداد بازدید:
139
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 98؛ رونق تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal