حجت جذب:
راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک اقدامی در راستای شفاف سازی و تسریع امور شهروندان
راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک اقدامی در راستای شفاف سازی و تسریع امور شهروندان

در یک صد و دومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت مطرح شد: راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک در شهرداری رشت

در یک صد و دومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت به راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک شهرداری رشت به منظور ساماندهی املاک و مسیر ها تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت در ابتدای این جلسه با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول اظهار کرد: ربیع الاول ماه پر خیر و برکتی است.

حجت جذب با بیان اینکه در برخی از املاک امور تفکیک، خرید و غیره توسط شهرداری رشت انجام شده اما تا کنون به نام شهرداری سند نخورده است افزود: این موضوع مهمی است که تا کنون مغفول مانده است.

وی با تاکید بر اینکه راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک نیاز شهرداری رشت است گفت: موانع پیش روی راه اندازی سیستم یکپارچه سازی املاک برطرف شود .

 

سرپرست مدیریت املاک و مستغلات شهرداری رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه حدود 800 پرونده مربوط به املاک در دست بررسی است اظهار کرد: باید سیستم یکپارچه سازی املاک راه اندازی شود و با انجام این کار مشکلات پیرامون املاک شهرداری رشت برطرف می شود.

محمد علی پور شعبانعلی با بیان اینکه نرم افزار این سیستم تهیه شده است افزود: با راه اندازی این سیستم اقداماتی از جمله مکاتبات اداری و غیره پیرامون املاک شهرداری رشت از این طریق انجام می شود و با زدن یک کلید می توانیم تمامی اطلاعات مربوط به املاک را به دست بیاوریم و شهردار رشت دائما پیگیر راه اندازی هر چه سریعتر این سیستم است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیشترین تمرکز بر روی ماده 19 است گفت: قصد درآمد زایی از این طریق را داریم و تا کنون نیز اقدامات خوبی انجام شده است .

 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/08/08
تعداد بازدید:
98
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
رسول محمدپور
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal