نشست رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت و شهردار با نمایندگان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای پروژه های عمرانی شهری کلانشهر رشت برگزار شد
نشست رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت و شهردار با نمایندگان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای پروژه های عمرانی شهری کلانشهر رشت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - در ابتدای جلسه، اسماعیل حاجی پور رییس شورای اسلامی شهر رشت، اظهار داشت: مایه افتخار ماست که با نمایندگان عزیز قرارگاه خاتم الانبیاء نشستی مهم در جهت اخذ تصمیمات راهبردی و اجرایی کردن آن داریم و کار کردن با قرارگاه پر افتخار خاتم الانبیاء از آرزوهای دیرین شخص بنده در سالهای مدیریتم بوده که گویا بحول قوه الهی و با حضور نمایندگان قرارگاه، آن هم در این سطح بالای مدیریتی محقق شده و می تواند نویدبخش وقوع اتفاقات بسیار خوبی برای شهر رشت باشد.
حاجی پور افزود: شما عزیزان در دوره هشت سال دفاع مقدس حافظان مرزهای ایران اسلامی بوده اید و امروز نیز در عرصه ساخت و ساز و ایجاد تحولات بنیادین در کشور پیشتازید.
حاجی پور در ادامه صحبتهایش بیان داشت: امروز اعضای جوان شورای شهر سرمایه های ارزشمند کشور هستند که مورد اطمینان احاد مختلف جامعه قرار گرفته اند و مردم با رای اعتماد به آنان مسئولیت خطیری را بر دوش آنان گذاشته اند.
 
 
رییس شورا ادامه اذعان داشت: اولویتهای مهم ما به عنوان نمایندگان منتخب مردم، حل مشکلات رودخانه های زرجوب و گوهر رود، پروژه ی
ژ5، احداث دو پل روگذر ولیعصر و نیروی دریایی، تراموا و ... می باشد.
فرهام زاهد نائب رئیس شورای شهر ضمن خوش آمدگویی به میهانان بیان داشت: در حالیکه استان گیلان و شهر رشت در تمامی ادوار انتخابات بیشترین سهم مشارکت را از حیث نسبت جمعیتی در کشور داشته اما کمترین سهم را در کابینه وزرا داشته است.
 
 
زاهد افزود: استان گیلان طی این سالها بدلیل نگاه تبعیض آلود پسرفت داشته است و نرخ بیکاری از حیث تعداد به شهرهای بزرگ تنه می زند و سهم ما از دولت روحانی ریل قطار بوده و لوله هایی که قرار است آب دریای خزر را به سمنان منتقل کند، آنهم با صدها عوارض اکولوژیکی و زیست محیطی که کارشناسان امر پیش بینی آنرا کرده و هشدارهای لازم را داده اند.
وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم که با حضور شما عزیزان بعنوان نمایندگان قرارگاه خاتم الانبیاء و نیز مشارکت در پروژه ها راهبردی در پایان دوره چهار ساله شورا رزومه ی کاری قابل ارائه ای برای مردم شریف استان گیلان و شهر رشت داشته باشیم.
وی در پایان اظهاراتش بیان داشت: برای اجرایی شدن پروژه های مذکور ما می توانیم بخشی از پرداختی را بصورت نقدی، بخش دیگری را در غالب اسناد دولتی و اسناد تراکم که بعضا از اسناد دولتی هم به جهاتی معتبرتر هستند، تامین نماییم.
عبداللهی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر رشت، ضمن تایید صحبتهای رییس شورا، بیان داشت: بر تارک آسمان گیلان و شهر رشت 8000 هزار شهید معزز و والا مقام چون ستاره ای میدرخشند و شخص بنده هم بالاترین افتخار همه زندگیم این است که فرزند شهیدی والامقام هستم.
 
 
وی افزود: با توجه به سوابق اجرایی قرارگاه خاتم الانبیاء که بر پایه اخلاص و ایمان استوار است، مشارکت در اجرای پروژه های کلان استانی و ملی برای استان گیلان خوش یمن خواهد بود.
وی در ادامه بیان داشت: بهره گیری از ظرفیت جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت در سازمان برنامه و بودجه و نیز انسجام و یکدلی که بین یکایک اعضاء محترم شورای شهر با یکدیگر و شهردار جوان و پرانرژی و نیز تعامل خوب و درست مجموعه شورا و شهرداری با نهادها و ارگانهای دیگر می تواند اتفاقات خوبی را برای شهر و شهروندان رقم بزند.
شهردار رشت هم در این نشست به تشریح برخی از پروژه های مهم توسعه ای همچون پروژه لایروبی روخانه های زرجوب و گوهررود، اجرای کلکتور جمع آوری فاضلاب، اجرای طرحهای گردشگری، طرح کمربندی 90 متری، اجرای طرح تراموا، اجرای پروژه زیرسطحی و زیرگذرهای میدان شهدای ذهاب و ... پرداخت.
دکتر ناصر حاج محمدی خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه ها زمینه های توسعه و عمران شهری رشت بیش از پیش فراهم‌ می شود.
 
تاریخ:
1398/08/01
تعداد بازدید:
268
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal