اعزام 200 نفر از نیروهای شهرداری رشت به کربلای معلی
اعزام 200 نفر از نیروهای شهرداری رشت به کربلای معلی
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت از اعزام 200 نفر از نیروهای شهرداری رشت در قالب کاروان موکب خدام العتره شهرداری رشت به کربلای معلی خبر داد.

فاطمه شیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اعزام نخستین کاروان موکب خدام العتره شهرداری رشت به کربلای معلی اظهار کرد: این کاروان متشکل از 200 نفر از نیروهای پاکبان، آتش‌نشان و غیره است که به‌ منظور حضور و خدمات‌رسانی در مراسم اربعین عازم کشور عراق می‌شود.

وی با اشاره به هراس دشمنان اسلام و انقلاب از تجمع بزرگ اربعین افزود: اجتماع بزرگ اربعین موجب هراس دشمنان و نشانه وحدت مسلمانان جهان است.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت به اعزام خدمات لجستیکی شهرداری رشت به کربلای معلی اشاره کرد و گفت: اخیراً نیز بخشی از خدمات لجستیکی شهرداری رشت شامل چند دستگاه خودروی سنگین، آمبولانس و غیره به همراه چهل نفر از نیروهای شهرداری رشت به کربلا اعزام شد‌ند.

شیرزاد با اشاره به پخت و توزیع غذا توسط موکب خدام العتره بیان کرد: روزانه چهار هزار پرس غذا توسط موکب خدام العتره شهرداری رشت در کربلا پخت و توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه موکب خدام العتره شهرداری رشت خدمات متعددی در کربلا ارائه می‌کند تصریح کرد: توزیع چای و شربت ایرانی در ایستگاه‌های صلواتی، کفاشی، خیاطی، برپایی ایستگاه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و غیره از دیگر خدماتی است که توسط موکب شهرداری رشت به زائران اربعین حسینی ارائه می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت به مدت‌زمان حضور موکب شهرداری رشت در کربلای معلی اشاره کرد و گفت: موکب خدام العتره شهرداری رشت به مدت دو هفته در ورودی شهر کربلا به‌منظور خدمات‌رسانی به زائران حسینی مستقر است.

 
 
 
تاریخ:
1398/07/17
تعداد بازدید:
112
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal