رییس شورای شهر رشت در گردهمایی شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان گیلان مطرح کرد؛
امروز شهردار بی پناه ترین فرد در یک شهر است / به شوراها و نقش شان بی توجهی می شود / جذب سرمایه گذار تنها راه فرار از مشکلات شهرداری ها است
امروز شهردار بی پناه ترین فرد در یک شهر است / به شوراها و نقش شان بی توجهی می شود / جذب سرمایه گذار تنها راه فرار از مشکلات شهرداری ها است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - اسماعیل حاجی پور رئیس شورای اسلامی شهر رشت، ظهر پنجشنبه در گردهمایی شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان در سالن غدیر استانداری گیلان در سخنانی با بیان اینکه در گذشته امنیت خوبی برای شهروندان وجود داشت، اظهار داشت:
 
امروز شهردار بی پناه ترین فرد در یک شهر است.
اسماعیل حاجی پور افزود: برخی از رسانه ها با بازی کردن با آبروی شهرداران، موجب بر هم خوردن امنیت روانی در شهرها می شوند که این کار خلاف اخلاق و مورد پسند هیچ کس نیست.
وی شوراهای اسلامی شهرها و روستاها را نهادی مردمی و از دل مردم دانست و خاطر نشان کرد: به شوراها و نقش شان بی توجهی می شود. شوراها فرصتهای کم نظیری هستند که بهره گیری از آنها می توان مشکلات شهرها را به حداقل رساند.
رئیس شورا افزود: شوراها نهاد هایی مردمی هستند که باید از این پتانسیل برای توسعه شهرستانها به نحو احسن استفاده کرد.
حاجی پور ادامه داد: برخی از دستگاهها همکاری لازم را با شهرداری ندارند و به محض طلبکار شدن اقدام به قطع خدمات خود می کنند و این در حالیست که خود آن دستگاهها نیز به شهرداری بدهکارند.
وی با بیان اینکه وضعیت شهرداری بشدت نامناسب است، خاطر نشان کرد: جذب سرمایه گذار تنها راه فرار از مشکلات شهرداری ها است و ما می باید با پول سرمایه گذار شهر را بسازیم.
 
 
تاریخ:
1398/07/06
تعداد بازدید:
128
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal