محمد حسن علیپور، عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر رشت:
چقدر انتظار صبر از‌ کارگران داشته باشیم؟ / مدیرانی که برای حقوق کارگران امروز و فردا می‌کنند، خود در این شرایط سخت می توانند بدون حقوق زندگی کنند‌؟
چقدر انتظار صبر از‌ کارگران داشته باشیم؟ / مدیرانی که برای حقوق کارگران امروز و فردا می‌کنند، خود در این شرایط سخت می توانند بدون حقوق زندگی کنند‌؟
محمدحسن علیپور عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به آغاز سال تحصیلی، بیان داشت: چرا حقوق کارگران در این وضعیت اقتصادی و با توجه به شروع مدارس همچنان پرداخت نشده است؟

وی افزود: آیا مدیرانی که برای حقوق کارگران امروز و فردا می‌کنند خود در این شرایط سخت می توانند بدون حقوق زندگی کنند‌؟

علیپور با تاکید بر اینکه هزینه های زندگی بسیار بالاست اذعان داشت: مدیران باید کمی خود را جای کارگران بگذارند تا بتوانند بخوبی آن ها را درک کنند.

این عضو شورا خاطر نشان کرد: چقدر انتظار صبر از کارگران داشته باشیم؟ حقوق ها باید در اسرع وقت پرداخت شود تا بیش از این شرمنده این قشر زحمت کش نباشیم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت در ادامه عنوان کرد: زیبایی و پاکیزگی این شهر را مدیون کارگرانی هستیم که نیاز به حمایت دارند اما متاسفانه صدایشان به گوش مدیران نمی رسد.

وی یادآور شد: بعنوان عضوی از جامعه کارگری حق و حقوق آن ها را فریاد میزنم و برای گرفتن این حق از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.
تاریخ:
1398/06/29
تعداد بازدید:
9
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
پویا طوفانی
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal