اسماعیل حاجی پور، رییس شورای اسلامی شهر رشت:
لزوم آمادگی کامل مجموعه مدیریت شهری همزمان با شروع سال جدید تحصیلی
لزوم آمادگی کامل مجموعه مدیریت شهری همزمان با شروع سال جدید تحصیلی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - در آستانه ماه مهر، رییس شورا خواستار آمادگی کامل مدیریت شهری در ایام بازگشایی مدارس شد.

اسماعیل حاجی پور با تبریک فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، بیان داشت: آغاز پاییز به جهت تقارن با بازگشایی مدارس برای مجموعه مدیریت شهری از اهمیت فراوانی برخوردار است. در حالی که شهروندان شهر در حال تدارک برای تعلیم و تربیت فرزندان خود در مدارس هستند، مجموعه مدیریت شهری نیز باید با تمام تلاش شرایط شهر را برای فصل تعلیم و تربیت فراهم نماید.

وی با اشاره به جمعیت قابل توجه دانش آموزان و دانشجویان شهر رشت خواستار همکاری و بسیج حوزه های مختلف شهرداری در ایام شروع سال جدید تحصیلی شد و تصریح نمود: با توجه به تعداد قابل توجه مهد کودک، پیش دبستانی، مدارس و دانشگاه ها در سطح رشت، تقریبا همه شهر درگیر ترافیک ناشی از آن خواهند شد و شهرداری نیز باید با اولویت بندی در این زمان کوتاه برای کاهش مشکلات تمهیداتی از جمله آماده سازی و خط کشی معابر و گذرگاه هایی که در مسیر دانش آموزان قرار دارد، رنگ آمیزی سرعت کاه ها و یا اصلاح هندسی برخی مناطق منتهی به مراکز آموزشی را فراهم نماید. 

رییس شورای اسلامی شهر رشت سرویس دهی منظم اتوبوس ها را در این ایام مهم دانست و افزود: سرویس دهی منظم و همیشگی اتوبوس های شهرداری در ایام تحصیل دانش آموزان در رفاه حال شهروندان و همچنین کاهش بار ترافیک شهر موثر می‌باشد.

اسماعیل حاجی پور با تاکید بر حفظ نظافت و آراستگی شهر خاطر نشان نمود: در ایام بازگشایی مدارس در بخش زیباسازی شهرداری در جهت هماهنگی با حال و هوای ماه مهر، شرایط فضای محیطی را باید آماده نماید. جلوه سازی های با نشاط بصری و ساماندهی مناظر مشوش و آلوده به لحاظ بصری از جمله مواردی است که در فضای فرهنگی شهر موثر خواهد بود. 

رییس شورا همچنین از دادن خدمات رایگان سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری رشت به شهروندان همزمان با شروع سال تحصیلی جدید در روز اول مهر خبر داد.

در پایان اسماعیل حاجی پور ابراز امیدواری نمود مجموعه مدیریت شهری با تلاش و ارائه خدمات شایسته بتواند سطح رضایتمندی شهروندان را افزایش دهد.
تاریخ:
1398/06/28
تعداد بازدید:
23
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal