در یکصد و هشتمین جلسه شورا؛ اسماعیل حاجی پور، رییس شورای اسلامی شهر رشت:
فراهم نمودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری در شهر رشت بسیار ضروری است / آزادسازی خیابان اقتصاد و کاهش بار ترافیکی شرق و شمال شهر رشت
فراهم نمودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری در شهر رشت بسیار ضروری است / آزادسازی خیابان اقتصاد و کاهش بار ترافیکی شرق و شمال شهر رشت
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - در یکصد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت، اسماعیل حاجی پور رئیس شورای اسلامی شهر اظهار داشت: در جلسه‌ای با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان مقرر شد تا خیابان اقتصاد آزادسازی شده و بار ترافیکی محور ایجاد ارتباط بین شرق و شمال شهر رشت (شریعتی به سعدی) از طریق این خیابان سبک شود.
 
رییس شورا بیان داشت: همچنین بر اساس برنامه‌ای مقرر شد تا هر هفته جلسه‌ای به‌ جز جلسه صحن علنی شورا با مدیران اجرایی شهر و استان با حضور همه اعضای شورای پیرامون موضوعات مختلف موجود برگزار شود.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت همچنین با اشاره به پروژه پارک آبی گیل لند در رشت، اذعان داشت: با بودجه سالانه شهرداری قطعاً نمی‌توان شهری آباد داشت. از این رو جذب سرمایه‌گذار و فراهم نمودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری در شهر رشت بسیار ضروری است. شهرهایی چون اصفهان، تبریز، شیراز و... با دریافت عوارض از شهروندان آباد نشده‌اند. بلکه این شهرها در جذب سرمایه‌گذار بسیار موفق بوده و ما نیز باید از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای آبادانی شهر رشت استفاده نماییم. حتی اگر لازم باشد شخصاً منت سرمایه‌گذار را نیز خواهم کشید. ما در این مسیر نیازمند اتحاد و همدلی اعضای شورای شهر برای پیشبرد اهداف هستیم.
 
 
حاجی پور در پایان پیرامون برخی شبهات در خصوص مجاورت این پروژه با آرامستان، خاطر نشان کرد: نقل ‌قولی از آیت‌ الله فلاحتی نماینده معزز ولی ‌فقیه در استان شنیدم که گفته‌اند حتی اگر لازم باشد، کلنگ افتتاح پروژه پارک آبی گیل لند را شخصاً بر زمین می‌کوبند.
وی همچنین در خصوص برگزاری جلسات شورای اسلامی شهر رشت افزود: برخی از اعضای شورا امکان حضور در جلسات روز دوشنبه شورا را ندارند و بنا به همین دلیل و به ‌منظور رفع این مشکل برگزاری جلسات عادی شورای شهر به روزهای چهارشنبه اول و آخر هر ماه موکول ‌شود.
 
 
 
 
تاریخ:
1398/06/26
تعداد بازدید:
127
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal