وحدت مسئوولین امری ضروری و نیاز کشور است
وحدت مسئوولین امری ضروری و نیاز کشور است
پدر شهید مدافع حرم وحدت در میان مسئوولین را امری ضروری و نیاز اصلی  کشور دانست.

 رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای رشت ظهر امروز در آستانه سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا با حضور در منزل پدر این شهید اظهار کرد: امنیت و آرامش حاکم بر کشور را مدیون ایثار جوانان این مرز و بوم هستیم.

فاطمه شیرزاد با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای جنگ تحمیلی و مدافع حرم افزود: دشمنان ایران اسلامی  معتقد بودند که نسل جوان کشور با الگوهای ایثار و شهادت بیگانه هستند اما شهدای مدافع حرم با حضور حماسی خود در دفاع از حریم اهل بیت(ع) تو دهنی بزرگی به آنان زدند.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم عشق جوانان ایران اسلامی به ولایت را به اثبات رساندند گفت: امیدوارم بتوانیم با خدمت صادقانه پاسخگوی گوشه ای از ایثار این شهدای گرانقدر و خانواده های آنان باشیم.


رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت با تاکید  بر اینکه جوانان ایران اسلامی همواره به ندای رهبر انقلاب لبیک گفته اند بیان کرد: بهره مندی از اندیشه های ناب شهدا و خانواده های آنان می تواند راهگشایی برای خدمت صادقانه و بی منت به مردم باشد.

وحدت رمز پیروزی است

پدر شهید مدافع حرم نیز در این دیدار با اشاره به اینکه وحدت و ایثار رمز پیروزی بر دشمنان اسلام و انقلاب است اظهار کرد: وحدت در میان مسئوولین امری ضروری و نیاز اصلی کشور در این دوران است.

طاهر نیا با تاکید بر اینکه جوانان ایران اسلامی برای عزت و سربلندی کشورشان جان خود را نثار انقلاب کرده اند افزود: مسئوولین باید تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم به کار بگیرند و  این مهم با وحدت و یکدلی محقق می شود.

حجاب دغدغه خانواده های شهداست

مادر شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا نیز در این دیدار با آرزوی توفیق برای تمامی خدمتگزاران  نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: حفظ حجاب و پایبندی به ارزش های اسلامی دغدغه بزرگ تمامی خانواده های شهدا است.

سکینه علیزاده با بیان اینکه مشاهده برخی از موضوعات موجب تالم و ناراحتی است افزود: مسئوولین فرهنگی کشور باید پیرامون مسئله حجاب جهادی عمل کنند و یقینا روح شهدا شاهد و ناظر اعمال همه است.

حفظ ارزش ها و ولایتمداری باید همواره مورد توجه باشد

نسیبه علی پرست همسر شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا نیز در این دیدار اظهار کرد: شهدا برای تداوم اسلام و انقلاب جان خود را نثار کردند و حفظ ارزش ها و ولایتمداری باید همواره مورد توجه و در اولویت باشد.
 
 
تاریخ:
1398/06/16
تعداد بازدید:
148
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal