علوی در مراسم تجلیل از خبرنگاران شورا و شهرداری رشت؛
امروز بخش عمده‌ای از تاریخ این سرزمین توسط اصحاب رسانه به رشته تحریر در می‌آید / باید انتقادپذیری در میان مسئولین بیشتر باشد / شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است
امروز بخش عمده‌ای از تاریخ این سرزمین توسط اصحاب رسانه به رشته تحریر در می‌آید / باید انتقادپذیری در میان مسئولین بیشتر باشد / شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - سید امیر حسین علوی، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران، اظهار داشت: خداوند را شاکرم تا در روزی که به مناسبت بزرگداشت زحمات اصحاب رسانه تدارک دیده‌ شده است، به ‌عنوان خادم مردم شریف شهر رشت در شورای اسلامی شهر در خدمت خبرنگاران و عکاسان خبری می‌باشیم.
رییس شورا بیان داشت: امروز بخش عمده‌ای از تاریخ این سرزمین توسط اصحاب رسانه به رشته تحریر در می‌آید و تحلیل‌ها و برداشت‌هایی که آیندگان از دوران ما خواهند داشت، امروز توسط فکر و قلم توانمند شما رقم می‌خورد.
علوی افزود: به‌ واسطه پیشرفت تکنولوژی، سرعت تبادل اطلاعات آن‌قدر بالاست که گاهی تشخیص صحیح و غلط از یکدیگر سخت می‌شود. از همین رو مسئولیت رسانه‌ها بسیار سنگین‌تر می‌شود.
رییس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه باید انتقادپذیری در میان مسئولین افزایش یابد، اذعان داشت: اگر رسانه‌ای نوشت که علوی به ‌عنوان رئیس شورا اشتباهی انجام داده یا ضعفی دارد، نباید علوی از هر ابزاری برای حذف آن استفاده کند و حق نداریم رسانه‌ها را به ‌راحتی ناامید کنیم و خدای ‌ناکرده از مسیر صحیح خارج کرد.
وی با بیان اینکه باید از تجربه پیشکسوتان و باتجربگان این استان استفاده کنیم، گفت: همه ما وظیفه‌ داریم تا برای سازندگی کشورمان تلاش کنیم.
رئیس شورای شهر رشت در پایان تصریح کرد: شورای شهر رشت این روزها بیش از گذشته مورد هجمه است و امیدوارم خداوند یاری گر ما برای انجام وظایفمان برای ایران اسلامی باشد.
 
 
تاریخ:
1398/05/20
تعداد بازدید:
66
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal