در آئین افتتاح پروژه تونل ارتباطی (فیبرنوری)؛احمد رمضانپور نرگسی:
با اجرای این پروژه زمینه جذب اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهر رشت بیش از گذشته فراهم می‌گردد
با اجرای این پروژه زمینه جذب اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهر رشت بیش از گذشته فراهم می‌گردد
به گزارش روابط عمومی و امور بین شورای اسلامی شهر رشت - پیش از ظهر دیروز با همت سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری رشت و شرکت فناپ تلکام، آئین افتتاح پروژه تونل ارتباطی (فیبر نوری) رشت با حضور فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور، آرش فرزام صفت معاون امور اقتصادی و ارتباطات استانداری گیلان، اعضای شورای اسلامی شهر رشت و شهردار رشت برگزار شد.
احمد رمضانپور نرگسی عضو شهر رشت با اشاره به مزایای استفاده از فیبرنوری به‌ عنوان یکی از زیر ساخت‌ها و مؤلفه‌های توسعه و پیشرفت کشورها و شهرها، اظهار داشت: ما می‌توانیم با استفاده از این سیستم خدمات بیشتری را ارائه نماییم. ارتباطات در گذشته به‌ صورت آنالوگ بود و سپس دیجیتال و در حال حاضر بر پایه آی پی شده است و به‌ هر حال لازمه شهر هوشمند و الکترونیک داشتن زیر ساخت‌های لازم برای استفاده از فیبرنوری در شهر رشت است.
رمضانپور همچنین با تشکر از مسعود نصرتی شهردار سابق و علی بهارمست به‌عنوان سرپرست و سازمان‌های فاوا و سرمایه‌گذاری شهرداری، اذعان داشت: شرکت فناپ تلکام در این پروژه منافع فردی و شخصی ندارد.
وی یادآور شد: ما می‌توانیم پهنای باند قوی نسبت به سیم مسی را توسط فیبرنوری داشته باشیم و از لحاظ فنی، تضعیف سیگنال در فیبر نوری نسبت به سیم مسی بسیار ناچیز است. علاوه بر این با اجرای این پروژه زمینه جذب اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهر رشت بیش از گذشته فراهم می‌گردد.
 
 
تاریخ:
1398/04/19
تعداد بازدید:
33
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 98؛ رونق تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal