در یکصدمین جلسه شورا؛
بررسی لوایح سرمایه‌ گذاری نیروگاه زباله ‌سوز 600 تنی و خرید مخزن زباله مکانیزه 660 لیتری بدون درب
بررسی لوایح سرمایه‌ گذاری نیروگاه زباله ‌سوز 600 تنی و خرید مخزن زباله مکانیزه 660 لیتری بدون درب
به گزارش روابط عمومی و امور بین ‌الملل شورای اسلامی شهر رشت - یکصدمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در غروب هفدهمین روز از ماه تیر در ساختمان شورا برگزار گردید.
در این جلسه لوایح سرمایه‌گذاری نیروگاه زباله‌سوز 600 تنی و خرید مخزن زباله مکانیزه 660 لیتری بدون درب بررسی شد.
رضا رسولی نایب‌ رئیس شورا در خصوص مشارکت در سرمایه ‌گذاری نیروگاه زباله‌سوز 600 تنی اظهار داشت: این پروژه متأسفانه در حال حاضر مشاور و مدیر طرح ندارد که می‌بایست در این خصوص اقدامات لازم انجام شود.
 
 
 
رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت در خصوص پروژه زباله سوز بیان داشت: قرارداد نیروگاه زباله سوز در سال 92 با شرکت TTS منعقد شد و می‌بایست برای شروع به کار 25% مبلغ به‌صورت نقدی پرداخت شود. کل قرارداد شرکت TTS چهل میلیون دلار است و امیدواریم 25% اولیه که از تعهدات دولت است هرچه سریع‌تر محقق گردد.
 
 
 
فاطمه شیرزاد همچنین در خصوص طرح انعقاد قرارداد خرید مخزن زباله مکانیزه 660 لیتری بدون درب، بیان نمود: اکثر سطل‌های زباله شهر رشت آسیب دیده است و دارای ظاهر بسیار نامناسبی هستند، انتظار می رود ضمن موافقت با این لایحه در خرید مخازن زباله مکانیزه تسریع شود.
اسماعیل حاجی پور، دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اهمیت ساماندهی رودخانه های رشت تصریح نمود: نباید پروژه‌هایی که مردم آرزوی دیدن نتیجه آن را دارند را دست ‌کاری کنیم. برای چند سطل زباله نیاییم از ردیف اعتبارات بودجه پروژه‌ای مانند رودخانه‌ها کسر کنیم. بنده این تذکر جدی را به شهرداری می‌دهم که دیگر اقدام به کسر ردیف بودجه این پروژه‌ها نکند.
 
 
 
در پایان در خصوص لایحه خرید مخازن زباله مکانیزه مقرر شد به جای استفاده از ردیف بودجه رودخانه ها برای تامین بخشی از پروژه از ردیف پروژه عملیات بهسازی جداول و پیاده‌روهای شهر رشت استفاده شود.
 
 
 
 
تاریخ:
1398/04/18
تعداد بازدید:
207
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal