رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت:
تعامل سازنده مدیریت شهری رشت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان
تعامل سازنده مدیریت شهری رشت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان
رئیس کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت با ابراز خرسندی بابت تعامل سازنده دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مدیریت شهری رشت در راستای مباحث حوزه سلامت اظهار کرد: خوشبختانه با تعاملات صورت گرفته اقدامات خوبی طی این مدت در راستای حفظ و بهبود سلامت شهروندان رشتی انجام شده است.
فاطمه شیرزاد با اشاره به اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در رشت افزود: اجرای این طرح همزمان با سراسر کشور در رشت در راستای حفظ و بهبود سلامت شهروندان آغاز شده است .
وی با ابراز رضایتمندی از اجرای طرح کنترل ملی فشار خون در رشت گفت: ایجاد خانه های سلامت در رشت از دیگر اقداماتی است که با همکاری ما بین مدیریت شهری رشت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان انجام شده است .
شیرزاد با اشاره به رژه مشترک دستگاه های فعال حوزه سلامت در رشت افزود: رژه مشترک این دستگاه ها از جمله هلال احمر، اورژانس در راستای اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد و یقینا چنین اقداماتی در فرهنگ سازی پیرامون حوزه سلامت شهروندان بسیار تاثیرگذار است.
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت با تاکید بر اینکه با احداث درمانگاه هموفیلی در رشت نیز گامی موثر در بهبود وضعیت افراد مبتلا به هموفیلی است گفت: امیدوارم به زودی و با تخصیص اعتبار مورد نیاز شاهد بهره برداری از این درمانگاه به منظور ارائه خدمات بهتر به بیماران هموفیلی باشیم.
 
تاریخ:
1398/03/26
تعداد بازدید:
78
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal