در نود و دومین جلسه شورا؛رییس شورا:
امیدواریم هرچه زودتر با حمایت اعضا حکم شهردار جدید صادر شود / امروز جزیی ترین کارها در شهرداری نظیر لکه گیری آسفالت، بین مناطق و سازمان عمران پاسکاری می شود.
امیدواریم هرچه زودتر با حمایت اعضا حکم شهردار جدید صادر شود / امروز جزیی ترین کارها در شهرداری نظیر لکه گیری آسفالت، بین مناطق و سازمان عمران پاسکاری می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - نود و دومین جلسه شورا عصر دیروز 23 اردیبهشت ماه با قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط حسین رفیعی، قاری ممتاز بین المللی آغاز شد.
علیپور منشی جلسه، با قرائت فرازی از وصیت نامه شهید برهانی، یاد شهدای انقلاب را گرامی داشت.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت، ضمن آرزوی توفیق به روزه داران ابراز امیدواری کرد؛ در ماه رحمت و برکت، فیوضات این ماه نصیب همگان گردد.
سید امیرحسین علوی اظهار داشت: قرار بود امروز در خدمت شهردار منتخب باشیم ولی به دلیل برنامه کاری وی در تهران ، میسر نشد.
وی با اشاره به مطالعات انجام شده برای راه اندازی برنامه راهبردی شورا بیان داشت: با نخبگان، پرسنل و افراد تاثیر گذار در این زمینه جلسه گذاشته شده است.
رییس شورا افزود: امروز جزیی ترین کارها در شهرداری نظیر لکه گیری آسفالت، بین مناطق و سازمان عمران پاسکاری می شود و سرعت لکه گیری در معابر بسیار پایین است. مطالبات مردم بواسطه شرایط امروز بسیار خرد است ولی همین مطالبات خرد بر زمین باقی مانده است و شایسته نیست، مطالبات خردی مثل آسفالت زمین بماند.
علوی با اشاره به اینکه شهردار منتخب به وزارت کشور معرفی شده، افزود: امیدواریم هرچه زودتر با حمایت اعضا حکم شهردار جدید صادر شود و صندلی شهردار برای سرپرست نباشد.
رییس شورای شهر رشت بیان داشت: در حوزه مرمت ساختمان های میراثی مکاتباتی انجام شده ولی خروجی مشخصی تاکنون نداشته است.
 
 
تاریخ:
1398/02/24
تعداد بازدید:
69
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal