در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره "رسانه و مدیریت شهری"
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا: جشنواره "رسانه و مدیریت شهری" گامی نو در جهت تعامل سازنده
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا: جشنواره "رسانه و مدیریت شهری" گامی نو در جهت تعامل سازنده
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - ظهر امروز اختتامیه نخستین جشنواره "رسانه و مدیریت شهری" با حضور رییس و اعضای شورای شهر رشت، شهردار منتخب، مدیریت شهری و اصحاب رسانه به همت شورای اسلامی و شهرداری رشت و با مشارکت خانه مطبوعات و اداره فرهنگ و ارشاد استان گیلان در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار گردید.
رییس کمیسون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت با تخصصی بودن موضوع جشنواره بیان داشت: برگزاری جشنواره رسانه و مدیریت شهری ایده ای بود که از سوی روابط عمومی شورا مطرح و با همکاری دیگر نهادها اجرا شد و اعضای شورا نیز در طی مسیر درگیر موضوعات مربوط به جشنواره شدند.
محمد حسن عاقل منش با اشاره به روند اجرایی جشنواره بیان نمود: با دعوت از دکتر ضیایی پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برگزاری کارگاه با عنوان " ظرفیت های اطلاع رسانی فضای مجازی" در راستای برگزاری یک جشنواره با غنای علمی کوشش شد.
وی با اشاره به استقبال خوب رسانه ها در ارائه مطالب به دبیرخانه جشنواره تصریح نمود: در انتخاب داوران تلاش شد، فارق از دسته بندی های جناحی و منفعت های شخصی افرادی متخصص در حوزه های مرتبط با رسانه انتخاب شوند.
وی همچنین ادامه داد: افراد فعال در حوزه رسانه 180 اثر را به شکل مکتوب و 100 اثر را نیز به شکل تصویری در حوزه مدیریت شهری به دبیرخانه جشنواره ارائه دادند که داوران تلاش نمودند با دقت لازم تمام آثار را بدون کوچکترین دخالتی از بیرون، بررسی نمایند.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا، جشنواره رسانه و مدیریت شهری را یک ایده نو دانست و افزود: برگزاری این جشنواره یک فرصت برای خانواده مدیریت شهری و همچنین خانواده رسانه است که در این مسیر میتوان به نقاط مشترکی در جهت تعامل سازنده رسید.
عاقل منش نقد را ظرفیتی برای توسعه دانست و افزود: اگر بر اساس منافع جمعی، مجموعه یا فردی در یک فضایی که بر اساس تعامل است، مورد نقد قرار گیرد، آن نقد موجب ارتقای مجموعه و حتی خود رسانه خواهد شد.
 
 
 
تاریخ:
1397/12/23
تعداد بازدید:
15
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal