پیام رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
بسمه تعالی
بیست و دوم بهمن هزار و سیصد و نود و هفت یاد آور چهل سال همبستگی مردم با نظامی است که بر پایه دموکراسی و اسلام و اخلاق و مهدویت شکل گرفته است.
چهل سال پیش در این روز به رهبری امام خمینی مردمی که از ظلم و ستم و نابرابری نظام ستم شاهی به تنگ آمده بودند طومار استبداد را در هم پیچیدند و برای تحقق شعار استقلال و آزادی جمهوری اسلامی را بنا نهادند.
به حق نمی توان از دستاورد های انقلاب در چهل سال گذشته با وجود تحمیل هشت سال جنگ و انواع تحریم های خورد کننده که هیچ گاه سایه اش از سر کشور و مردم توسط ابر قدرت ها برداشته نشد گذشت.
کافی است سری به روستاها و شهرهای مختلف ایران زده شود و تغییرات شگرف را در برق رسانی، راه، آب آشامیدنی، تلفن و اینترنت دید. از لحاظ پزشکی ایران قطب گردشگری پزشکی و از لحاظ صنایع فضایی و موشکی سر آمد منطقه و جزو باشگاه فضایی جهان است و ...
اما راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه متعلق به مردم است. مردمی که هر سال محکم تر از سال قبل با آرمان های امام انقلاب و خون شهدای وطن تجدید بیعت دوباره می کنند. به دشمنان داخلی و خارجی نشان می دهند که پای خواست و هدف شان ایستاده اند و ذره ای در راه اعتلای نام ایران و انقلاب پا پس نکشیده اند.
راهپیمایی چهل سالگی انقلاب اما مهم تر از سال های قبل است. چهل سالگی در ادیان و ادبیات نشانه بلوغ کامل فکری است. بلوغ فکری مردم و انقلابی که به پیش خواهد رفت و در برابر تحریم های ترامپ و عربده های نتانیاهو و دسیسه های کور بن سلمان به رهبری داهیانه امام خامنه ای زانو نخواهد زد.
اینحانب محمد حسن عاقل منش از مردم شریف رشت دعوت می نمایم با حضور در راهپیمایی پرشکوه بیست و دوم بهمن، یک بار دیگر بلوغ، وحدت و اسلام و وطن خواهی توام خود را به نمایش گذاشته و ادامه دهنده راه شهدای انقلاب و یاور رهبری در اداره امور ایران سرفراز باشیم.
 
 
محمد حسن عاقل منش
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت
 
 
تاریخ:
1397/11/22
تعداد بازدید:
10
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 98؛ رونق تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal