سینا مقدادی:
لزوم ایجاد توسعه پایدار با تدوین برنامه هایی در راستای ایجاد درآمد پایدار
سینا مقدادی: لزوم ایجاد توسعه پایدار با تدوین برنامه هایی در راستای ایجاد درآمد پایدار
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - سینا مقدادی با تقدیر از اعضای شورای شهر رشت جهت ایجاد تعامل مطلوب با نظام مهندسی و اتخاذ رویکرد دانش محور در کمیسیون های تخصصی خواستار ادامه این روند شد.
وی با اشاره به قدمت 110 ساله تشکیل شهرداری و حضور بیش از 3000 نفر پرسنل نیروی انسانی برنامه ریزی مدون جهت بهره وری از این ظرفیت عظیم را در اولویت برنامه های خود دانست.
مقدادی رفع مشکلات موجود در کمیت و کیفیت آسفالت معابر شهر را که سالها به عنوان یکی از مطالبات محوری شهروندان تبدیل شده است با استفاده از تکنولوژی بروز، جابه جایی کارخانه آسفالت، تولید شبانه روزی آسفالت، پخش شبانه آسفالت و نوسازی ناوگان پخش آسفالت را جزو برنامه های خود اعلام کرد.
وی افزایش فضاهای تفریحی، ورزشی و فضای سبز را با استفاده از باغ ها و فضای سبز طبیعی موجود در سطح شهر و احداث پارک 450 هکتاری لاکان و حمایت از بسته های تفریحی و گردشگری را جزو برنامه های خود در حوزه احیای فضای سبز دانست.
مقدادی نوسازی حمل و نقل عمومی، تفکیک سازمانهای ادغام شده شهرداری رشت، راه اندازی سازمان خدمات مشاوره طرح های عمرانی، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، جذب سرمایه گذار برای اجرای طرح های گردشگری و ساماندهی وضعیت زباله سراوان را جزو سایر برنامه های خود ذکر کرد.
 
تاریخ:
1397/07/18
تعداد بازدید:
40
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal