در جلسه انعقاد قرارداد مطالعه تراموای شهر رشت؛
تاکید رییس شورا بر اهمیت سرعت انجام کار پروژه قطار شهری برای مردم و اعضای شورای شهر رشت
در جلسه انعقاد قرارداد مطالعه تراموای شهر رشت؛ تاکید رییس شورا بر اهمیت سرعت انجام کار پروژه قطار شهری برای مردم و اعضای شورای شهر رشت
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جلسه انعقاد قراداد مطالعه تراموای رشت و حومه ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس، اعضای شورا، سرپرست شهرداری و مدیر پروژه قطار شهری تصریح کرد: بحث تراموا از شورای قبل آغاز گردید و در دوره پنجم با زحمات همه دوستان این موضوع در بودجه سنوات آتی گنجانیده شد.
سید امیر حسین علوی با تاکید بر اهمیت پروژه قطار شهری در مسیر توسعه شهر یادآور شد: سرعت انجام کار برای مردم و اعضای شورای این شهر اهمیت زیادی دارد.
وی با تاکید بر اینکه شهر رشت در بحث ترافیک مشکلات زیادی دارد، خاطر نشان کرد: در بیشتر کشورهای توسعه یافته علیرغم تلاش در حفظ بناهای تاریخی و ایجاد منظر شهری مناسب برای گسترش وتوسعه شهری و کنترل ترافیک گام بلندی برداشته میشود.
رییس شورا، شهر رشت را بزرگترین شهر شمالی کشور خواند و گفت: امید است این پروژه را با سرعت بیشتری پیش ببریم تا در بودجه سال آینده فاز عملیاتی این پروژه آغاز گردد.
 
 
رضا رسولی نیز ضمن قدردانی از پیگیریهای نمایندگان مجلس و اعضای شورا اذعان داشت: امروز بسیار خوشحالم که پروژه قطار شهری به لحاظ فنی به بهترین نتیجه خود دست یافته است.
این عضو شورا با تاکید بر پیک سفر در شهر رشت در ایام تعطیلات یادآور شد: اجرای پروژه قطار شهری مسیری که است که به زودی میتوان به جواب قابل قبولی در شورای ترافیک رسید.
 
 
 
وی با قدردانی از مدیر پروژه قطار شهری خاطر نشان کرد: امروز شهرداری به خصوص حوزه مالی باید توجه ویژه ای به این پروژه داشته باشند تا به زودی شاهد توسعه سیستم حمل و نقل همگانی در شهر باشیم.
محمد حسن علی پور نیز با توجه به گذشت عمر 5 دوره از شورا بیان داشت: از دوره های قبلی شورا پروژه تراموا مطرح شد اما متاسفانه تاکنون به مرحله اجرا در نیامده است.
وی با تاکید بر ضرورت تسریع بخشی در اجرای پروژه قطار شهری یادآور شد: امروز مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورا و نمایندگان مجلس باید تلاش مجدانه ای در راستای در سرعت بخشی اجرای این پروژه را داشته باشند.
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/06/18
تعداد بازدید:
37
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal