انتقاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت از
بی توجهی معاون برنامه ریزی شهرداری در تدوین اساسنامه شرکت ساماندهی نیروهای حجمی شهرداری رشت
بی توجهی معاون برنامه ریزی شهرداری در تدوین اساسنامه شرکت ساماندهی نیروهای حجمی شهرداری رشت
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت از بی توجهی و طولانی شدن تدوین اساسنامه شرکت سهامی خاص نیروهای حجمی شهرداری در راستای رفع مشکلات جامعه کارگری شهرداری به شدت انتقاد کرد.
 
فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه تدوین اساسنامه ساماندهی شرکت های حجمی شهرداری رشت بسیار طولانی شده است اظهار کرد: عملکرد حامد اخوان معاون برنامه ریزی شهرداری رشت در این باره بسیار سهل انگارانه و پذیرفتنی نیست.
وی با تاکید بر اینکه کارگران حجمی شهرداری رشت بارها به واسطه برخی از تبعیض ها و مشکلات معیشتی به اعضای شورا مراجعه کرده اند گفت: از ابتدای فعالیت شورای پنجم رشت این مبحث مطرح شده اما معاون برنامه ریزی شهرداری رشت تا کنون هیچ اقدامی در این باره انجام نداده است.
شیرزاد با اشاره به اینکه تشکیل شرکت سهامی خاص ساماندهی نیروهای حجمی شهرداری رشت نقش موثری در رفع مشکلات نیروهای شرکتی ایفا می کند افزود: مشکلات نیروهای حجمی شهرداری رشت در مباحثی از جمله میزان دریافت حقوق، حق اضافه کاری و غیره بارها مطرح شده و رفع این مشکل از دغدغه های اعضای شورای شهر رشت است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت بیان کرد: انتظار دارم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا این مبحث را پیگیری و با اقدامات سهل انگارانه در این حوزه برخورد کند.
 
تاریخ:
1397/05/18
تعداد بازدید:
26
منبع:
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal