به مناسبت روز خبرنگار انجام شد؛
بازدید دکتر رمضانپور و فاطمه شیرزاد از واحد روابط عمومی شورای شهر
بازدید دکتر رمضانپور و فاطمه شیرزاد از واحد روابط عمومی شورای شهر
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - چهارشنبه 17 مرداد، دکتر رمضانپور و فاطمه شیرزاد اعضای شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز خبرنگار از واحد روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر رشت بازدید بعمل آورده و از تلاشهای مدیر و کارشناسان این واحد تقدیر کردند.
احمد رمضانپور با تجلیل از شهدای خبرنگار، رسالت این قشر از جامعه را همچون پیامبران دانست که با امانتداری و اطلاع رسانی صحیح میتوانند باعث پویایی جامعه گردند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت در ادامه افزود: اصحاب رسانه باید فارغ از جناح بندی ها و در راستای تنویر افکار مسئولین مشکلات موجود را همان گونه که وجود دارد، انتقال دهند تا متولیان امر با آگاهی مناسب نسبت به حل آن اقدام نمایند.
سخنگوی شورای شهر نیز با گرامیداشت سالروز شهادت صارمی و همه شهدای خبرنگار با تقدیر از عملکرد واحد روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت در راستای اطلاع رسانی سیاستها و ارائه خدمات مجموعه شهرداری به شهروندان، آگاهی از اقدامات صورت گرفته در مجموعه شورای شهر را لازمه نظارت مردم بر عملکرد منتخبین خود دانست.
فاطمه شیرزاد با تاکید بر لزوم حمایت بیش از پیش مدیریت شهری از اصحاب رسانه صداقت در انتقال اخبار و رخدادها را به دور از وابستگی به جریانهای سیاسی راهکاری جهت تاثیر بخشی بیشتر اصحاب رسانه در سیاست گذاری ها دانست.
در انتها اعضای شورای شهر با اهدای شاخه ای گل از زحمات یک ساله مدیر و پرسنل این واحد تجلیل کردند.
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/05/18
تعداد بازدید:
33
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
شعال سال 97؛ حمایت از کالای ایرانی
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal