۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
شورای اسلامی شهر رشت
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از آغاز بکار چندین پروژه عمرانی خبر داد 1397/02/24
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از آغاز بکار چندین پروژه عمرانی خبر داد
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از آغاز بکار چندین پروژه عمرانی خبر داد:
از بازآفرینی پل خشتی چمارسرا تا احداث 5 بازارچه میوه در محلات
 
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی کلانشهر رشت - رئیس شورای اسلامی شهر رشت از بهره برداری 5 پروژه مهم عمرانی تا پایان سال جاری خبر داد.
دکتر سید امیر حسین علوی با اعلام این خبر افزود: به زودی در 5 نقطه از شهر رشت بازارچه های میوه و تره بار احداث می گردد.
وی ضمن تقدیر از تلاش های معاونت خدمات شهری در ایجاد خدمات رفاهی برای شهروندان در مناطق کم برخوردار تصریح کرد: این بازارچه ها در محدوده پل عراق، حافظ آباد، جنب پل محله جماران، ساغریسازان و سردار جنگل جانمایی می شود. همچنین ساماندهی بازار برزگ رشت نیز در دستور کار است.
دکتر علوی از احداث دو ایستگاه جدید آتش نشانی خبر داد و افزود: ایستگاه آتش نشانی در شهرک امام حسین (ع) آماده بهره برداری است و مقدمات احداث یک ایستگاه آتش نشانی جدید نیز با هزینه یکی از خیرین در حال ساخت می باشد.
رئیس شورا برمرمت بناهای میراثی بجامانده در شهر تاکید کرد و افزود: یخچال چماسرا تنها یخچال طبیعی بجامانده در گیلان است و طرح بازسازی این یخچال که در باغ میراثی سالار مشکات قرار دارد، آغاز می گردد.
دکتر علوی همچنین گفت: طرح باز آفرینی پل خشتی چمارسرا نیز زیر نظر معاونت خدمات شهری و توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت در حال انجام است.
رئیس شورا توجه به سلامت شهروندان را رویکرد شورای پنجم خواند و افزود: تا پایان سال رینگ دوچرخه سواری محدوده تالاب عینک و همچنین پیاده راه سلامت قابل بهره برداری است.
تعداد بازدید: 33
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal