۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
شورای اسلامی شهر رشت
عضو شورای اسلامی شهر رشت: 1396/12/15
عضو شورای اسلامی شهر رشت:
املاک شهرداری رشت سکونتگاه نورچشمی‌ها نیست/ لیست املاک شهرداری رشت به شورا ارسال شود 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: املاک شهرداری رشت که از پول بیت‌المال خریداری و تهاتر شده سکونت‌گاه برخی از نورچشمی‌ها نیست.

محمدحسن علیپور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت اظهار کرد: اخیراً زمزمه‌هایی درباره سکونت برخی از مدیران و کارکنان شهرداری رشت در املاک این نهاد شنیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه املاک شهرداری رشت جزو اموال بیت‌المال است تصریح کرد: اعضای شورا و شهردار رشت وظیفه حفظ و حراست از اموال شهرداری رشت را دارند و نباید اجازه بدهیم از این اموال سوءاستفاده شود.

وی با بیان اینکه لیست کامل املاک شهرداری رشت به صحن شورا ارسال شود گفت: ملک شهرداری رشت در محله نقره دشت و غیره در حال حاضر به‌صورت سکونتگاه در حال استفاده شدن است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت افزود: اگر قرار است از املاک شهرداری به‌صورت سکونتگاه استفاده شود باید طبق قانون دارای اجاره‌نامه بوده و مبلغ اجاره نیز محاسبه شود.

علیپور با اشاره به اینکه همه کارکنان شهرداری باید از خدمات و مزایای این نهاد بهره‌مند شوند بیان کرد: باید همه کارکنان و کارکنان شهرداری از این امتیاز برخوردار شوند و تنها نصیب نورچشمی‌ها نشود.

تعداد بازدید: 29
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal