۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
شورای اسلامی شهر رشت
عضو شورای اسلامی شهر رشت: 1396/12/15
عضو شورای اسلامی شهر رشت:
شهردار رشت پاسخگوی مطالبه گری شورا و شهروندان باشد 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، به نقل از خبرگزاری فارس عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: خبرگزاری فارس گیلان رسانه‌ای صادق و در راستای تنویر افکار عمومی فعالیت می‌کند.

احمد رمضانپور امشب در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با قدردانی از عملکرد این رسانه در پوشش اخبار شورای شهر اظهار کرد: شهروندان از طریق رسانه‌ها مباحث را پیگیری و مطالبه گری می‌کنند.

وی با اشاره به عزل و نصب‌های اخیر مدیران شهرداری رشت تصریح کرد: عزل و نصب مدیران از اختیارات شهردار است و اعضای شورا نباید در این کار دخالت کنند.

رمضانپور با بیان اینکه اعضای شورا به‌عنوان نمایندگان مردم رشت در مجلس محلی مطالبه گری می‌کنند گفت: یکی از مطالبات اعضای شورا از شهردار رشت پیرامون عزل و نصب‌های اخیر مدیران است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شهردار می‌تواند در عزل و نصب‌ها از اعضای شورا کمک بگیرد بیان کرد: بنده معتقدم که شهردار رشت باید عزل و نصب مدیران شهرداری را به سال آینده موکول می‌کرد و دراین‌باره با وی نیز صحبت کردم.

وی افزود: شهردار معتقد است که با انجام چینش مدیران پیش از آغاز سال نو می‌تواند سال جدید را بهتر و با برنامه‌ریزی مناسب‌تری آغاز کند.

رمضانپور به اساسنامه سازمان‌های تابع شهرداری رشت اشاره و تصریح کرد: از شرایط مدیریت در این سازمان‌ها داشتن پنج سال سابقه مدیریتی و غیره است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: شرط داشتن پنج سال سابقه مدیریتی برای افرادی که به‌عنوان سرپرست در سازمان‌های تابع شهرداری انتخاب می‌شوند ضروری نیست.

تعداد بازدید: 15
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal