۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
شورای اسلامی شهر رشت
رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت خبر داد 1396/11/11
رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت خبر داد
19 بهمن افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت 

  

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، به نقل از خبرگزاری فارس رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت گفت: 19 بهمن هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت به‌طور رسمی افتتاح می‌شود.

اسماعیل حاجی پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: با آغاز به کار کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای پنجم رشت راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با تعاملات انجام‌شده و همکاری عوامل مربوطه و خرید تجهیزات موردنیاز این مرکز 19 بهمن‌ماه سال جاری هم‌زمان با ایام پیروزی انقلاب مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

حاجی پور با بیان اینکه در حال حاضر 37 دوربین در مرکز کنترل ترافیک رشت جانمایی شده است گفت: این مرکز قابلیت راه‌اندازی چهارصد دستگاه دوربین را دارد.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی رشت در خاتمه بیان کرد: برای راه‌اندازی این مرکز تاکنون بیش از پنجاه میلیارد ریال هزینه شده است و با توجه به اینکه در آینده نزدیک دوربین‌های جدید دیگری نیز خریداری می‌شود یقیناً هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کند.

تعداد بازدید: 36
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal