۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
شورای اسلامی شهر رشت
حمایت از هنرمندان در اولویت کاری مسئولین/توجه جامعه هنری به جشنواره فجر رشت 1396/11/07
حمایت از هنرمندان در اولویت کاری مسئولین/توجه جامعه هنری به جشنواره فجر رشت
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: حمایت از هنرمندان و رفع مشکلات آنان موردتوجه مسئولین قرار بگیرد. 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت به نقل از خبرگزاری، فاطمه شیرزاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: جشنواره فجر رشت یک رویداد هنری ارزشمند است و در این جشنواره ظرفیت‌های هنری شهر رشت به نمایش گذاشته‌شده و یقیناً تداوم آن موجب ارتقای بیشتر هنر خواهد شد.

وی با بیان اینکه جشنواره فجر موجب افزایش انگیزه در هنرجویان جوان شهر رشت شده است افزود: طی چند روز اخیر برنامه‌های این جشنواره را رصد کردم و شاهد استقبال پرشور مردم از برنامه‌های این جشنواره و شور و هیجان هنرجویان جوان بودم.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه حمایت از هنرمندان باید موردتوجه مسئولین باشد بیان کرد: حمایت از هنر باید موردتوجه قرار بگیرد و یقیناً با شناسایی هنرمندان خلاق و توانمند کارهای بزرگ هنری و در خور فرهنگ و هنر رشت رقم خواهد خورد.

شیرزاد تصریح کرد: در این دوره از جشنواره فجر رشت 35 مرکز فرهنگی هنری آزاد مشارکت دارند که نسبت به دوره‌های قبل بسیار افزایش‌یافته و نشان‌دهنده توجه جامعه هنری به این جشنواره است.

وی بر لزوم حمایت از هنرمندان بومی رشت تأکید کرد و گفت: در بودجه‌های فرهنگی اختصاص‌یافته به شهرستان رشت و استان گیلان حمایت همه‌جانبه از هنرمندان موردتوجه قرار بگیرد.

تعداد بازدید: 35
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal