۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
شورای اسلامی شهر رشت
سازمان آبفا نباید برای رفع مشکلات مالی خود مردم را تحت‌فشار قرار دهد 1396/10/03
سازمان آبفا نباید برای رفع مشکلات مالی خود مردم را تحت‌فشار قرار دهد

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای شهر رشت گفت: مردم به لحاظ معیشتی با مشکلات فراوانی مواجه هستند و سازمان آب و فاضلاب به‌منظور رفع مشکلات مالی و اجرای پروژه‌های عمرانی باید نسبت به جذب منابع دولتی اقدام کند و از تحمیل فشار به مردم بپرهیزید. 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر رشت، به نقل از خبرگزاری فارس فاطمه شیرزاد ظهر امروز اظهار کرد: اخیراً لایحه‌ای در خصوص تبصره 3 با موضوع تسریع در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب رشت و باهدف توسعه طرح‌های فاضلاب و بازسازی شبکه‌های آب شهری به شورا ارسال‌شده که با آن موافق نیستم.

وی بابیان اینکه مشکلات مالی دستگاه‌های دولتی نباید دامن‌گیر مردم بشود افزود: اخیراً انتشار خبر افزایش قیمت بنزین موجب نگرانی مردم شده و متعاقب آن شاهد تورم کالاهای اساسی و موردنیاز مردم هستیم.

شیرزاد با اشاره به مشکلات معیشتی و گرفتاری مردم تصریح کرد: در دوره فعالیت شورای چهارم رشت شرکت آب و فاضلاب گیلان به بهانه اجرای پروژه‌های عمرانی لایحه افزایش آب‌بهای مشترکین رشت را به صحن شورا ارسال و مورد موافقت قرار گرفت اما عملاً هیچ اقدامی در خصوص اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب مربوط به شهر رشت جهت ارائه خدمات بیشتر به شهروندان و مشترکین انجام نشد.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای شهر رشت بابیان اینکه اعضای شورا نمایندگان مردم رشت هستند بیان کرد: نباید تصمیماتی بگیریم که به‌واسطه آن مردم متضرر شوند و هیچ‌گونه عوایدی برای شهروندان به همراه نداشته باشد.

شیرزاد گفت: مردم به لحاظ معیشتی با مشکلات فراوانی مواجه هستند و سازمان آب و فاضلاب به‌منظور رفع مشکلات مالی و اجرای پروژه‌های عمرانی باید نسبت به جذب منابع دولتی اقدام کند و از تحمیل فشار به مردم بپرهیزید.

وی خاطرنشان کرد: کارگر زحمتکشی که ماهیانه یک‌میلیون تومان درآمد دارد یقیناً زیر بار این‌همه گرانی، مشکلات معیشتش افزایش خواهد یافت و با توجه به گران شدن کالاهای روزمره و موردنیاز زندگی با افزایش قیمت آب‌بهای مصرفی مشترکین رشت مخالف هستم.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورا گفت: دولت با کاهش گرانی و تورم در رفع نیازها و مشکلات مردم اقدام عاجل انجام دهد.

تعداد بازدید: 36
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal